ŠÁRKA SLIVKOVÁ

Cyklistická časovka jednotlivcov

Ročník:

Motto:

A predsa sa točí. Aj sa pedálmi točiť bude. Už je to povolené.


Myjavský cyklistický spevokol Vás vyzýva k účasti na jarnej monumentálnej klasike, časovke jednotlivcov,

ŠÁRKA SLIVKOVÁ 2020

ktorá sa bude konať 13. júna 2020 v sobotu pod vlekom na Starej Myjave, a nie inokedy. Zaregistrovať sa môžete na parkovisku pred Trnovcami, všetci čo tam majú byť tam aj budú, ušporiadatelia aj ťahajúci. Kategórie budú cestné a horské bicykle. Baterkári len bez bateriek. Len nech Vás nie je viac ako tisíc.

Štart cestných aj horských bicyklistov, bude od parkoviska pri Trnovcoch a cieľ na parkovisku pod vlekom na Starej Myjave. Nikde inde.
Cestári pôjdu po cestnej trase Trnovce-Stará Myjava do cieľa pod vlek. Čím sa viac budú snažiť, tým budú lepší.
Horské bicykle, tie pôjdu zase po menej vyznačenej horskej trase cez Štembereka potom tiež pod vlek.

Štartovať začneme z parkoviska pri Trnovcoch o trinástej hodine. Štartovať budeme po jednom bicyklistovi. Prihlásiť sa môžete v mieste štartu doobeda od 10.00 do 12.30, kde budete očíslovaní. Štartovné tradičné, žiadne, odmeny ešte nevieme.

Počas „Šárky“ nebude cesta uzavretá pre dopravu, každý pôjde na vlastné nebezpečie, za plnej premávky. Všetci cyklisti ako vždy musia dodržiavať pravidlá cestnej premávky a povinne musia mať na hlave prilbu (helmu).

V cieli to bude aj vaším pričinením jedna radosť. Závisť voči víťazom a mávanie rukou od tých, čo nevyhrali.

Prídte všetci!

Máme vás radi, aj vy nás majte radi!
Myjavský cyklistický spevokol

ŠÁRKA SLIVKOVÁ
Všetky osoby pohybujúce sa v priestore štartu a cieľa su povinné dodržiavať usmernenie hlavného hygienika SR v súvislosti s ochorením COVID-19 spôsobeným koronavírusom SARS-CoV-2.