Hlavná stránka | 2017 | Na stiahnutie |
09.06.2018                    Šárka slivková 2018 - 31. ročník


 Por. Meno (vek)                   Št.č.         Čas      Odstup    km/h  Kat
------------------------------------------------------------------------------
 Juniori (0 - 14) - 7500m
------------------------------------------------------------------------------
   1. KUNIC Tomáš (14)              187        14:05,5        0,0   31,9   JU
   2. LONDÁK Juraj (14)             214        17:47,0     3:41,5   25,3   JU
   3. CHLUBNA Adam (14)             257        19:12,8     5:07,3   23,4   JU
   4. MICHALEC Lukás (14)            76        19:35,2     5:29,7   23,0   JU
   5. LESAJOVÁ Tereza (14)          224        19:48,4     5:42,9   22,7   JU
   6. SABOVÁ Monika (14)             49        20:32,4     6:26,9   21,9   JU
   7. RUŽIČKA Lukáš (13)            131        20:41,2     6:35,7   21,8   JU
   8. LIŠKOVÁ Liliana (14)           74        22:32,8     8:27,3   20,0   JU
   9. HRADSKÝ Radoslav (11)         152        22:50,1     8:44,6   19,7   JU
  10. ZRÍNI Filip (14)               99        22:52,8     8:47,3   19,7   JU
  11. ROMAN Martin (10)             222        23:08,5     9:03,0   19,4   JU
  12. DOBIÁŠ Martin (12)            134        23:12,3     9:06,8   19,4   JU
  13. FERIANEC Adrián (14)          183        23:17,6     9:12,1   19,3   JU
  14. KVASNICA Juraj (3)             36        23:53,1     9:47,6   18,8   JU
  15. STANČÍK Marián (8)            144        24:05,6    10:00,1   18,7   JU
  16. BEDNÁR Tobiáš (7)              35        24:14,2    10:08,7   18,6   JU
  17. NOVÁK Tomáš (10)               45        24:55,3    10:49,8   18,1   JU
  18. ŠIMLINGER Tomáš (10)           56        24:56,7    10:51,2   18,0   JU
  19. KRIŽAN Michal (14)            263        25:19,4    11:13,9   17,8   JU
  20. SIVÁK Jakub (10)               97        25:29,7    11:24,2   17,7   JU
  21. ČURKA Martin (11)             218        25:54,3    11:48,8   17,4   JU
  22. BARANOVIČ Oliver (8)          249        25:55,1    11:49,6   17,4   JU
  23. JARÁBEK Martin (11)           172        26:09,8    12:04,3   17,2   JU
  24. DUREC Marek (10)              250        26:32,5    12:27,0   17,0   JU
  25. JANČEKOVÁ Ninka (11)          247        27:08,7    13:03,2   16,6   JU
  26. ILOVIČNÝ Marek (12)           109        27:31,9    13:26,4   16,3   JU
  27. GARAJOVÁ Sára (9)             132        27:32,0    13:26,5   16,3   JU
  28. PARACKA Adam (10)             149        27:36,0    13:30,5   16,3   JU
  29. DURCOVÁ Radka (8)             233        27:46,7    13:41,2   16,2   JU
  30. ČERNÁKOVÁ Ninka (9)            16        27:59,5    13:54,0   16,1   JU
  31. BALÁŽ Pavol (9)               237        27:59,6    13:54,1   16,1   JU
  32. DUREC Jakub (5)               235        28:13,6    14:08,1   15,9   JU
  33. ZRÍNIOVÁ Nina (9)             108        29:04,6    14:59,1   15,5   JU
  34. ROHÁČKOVÁ Vanda (2)           205        29:05,6    15:00,1   15,5   JU
  35. ROHÁČKOVÁ Simona (9)          204        29:28,6    15:23,1   15,3   JU
  36. KOLÁRIKOVÁ Lucie (12)         248        29:41,7    15:36,2   15,2   JU
  37. VÍTEK Samko (8)                13        30:24,2    16:18,7   14,8   JU
  38. PARACKOVÁ Zuzana (4)          148        31:05,5    17:00,0   14,5   JU
  39. ŠVEC Adam (7)                  91        31:20,2    17:14,7   14,4   JU
  40. TALAJKA Tomáš (7)             164        32:03,8    17:58,3   14,0   JU
  41. SIVÁK Šimon (7)                96        33:29,2    19:23,7   13,4   JU
  42. FERIANCOVÁ Eliška (7)         256        34:33,3    20:27,8   13,0   JU
  43. CIBULKA Richard (7)            29        35:17,5    21:12,0   12,8   JU
  44. ZELENAY Hugo (7)              157        35:33,8    21:28,3   12,7   JU
  45. NIKODÉMOVÁ Nikola (6)         111        35:37,2    21:31,7   12,6   JU
  46. JARÁBEK Michal (7)            173        37:01,8    22:56,3   12,2   JU
  47. ČURKA Peter (9)               216        37:35,2    23:29,7   12,0   JU
  48. SVATÍKOVÁ Ninka (6)            88        37:41,7    23:36,2   11,9   JU
  49. BEBLAVÝ Matúš (7)             202        40:37,1    26:31,6   11,1   JU
  50. BARTOŠOVÁ Laura (6)            41        43:03,1    28:57,6   10,5   JU
  51. DUGOVÁ Natálka (6)             14        45:21,6    31:16,1    9,9   JU
  52. JANÁČKOVÁ Natália (5)         150        46:07,1    32:01,6    9,8   JU
  53. STANČÍKOVÁ Adela (5)          145        55:05,4    40:59,9    8,2   JU
  54. VALÚŠEK Palko (11)            126      1:43:38,6  1:29:33,1    4,3   JU

------------------------------------------------------------------------------
 Ženy (15 - 34) - 7500m
------------------------------------------------------------------------------
   1. ŠVRČKOVÁ Barbora (20)         124        15:05,8        0,0   29,8   ZE
   2. KOSTROVÁ Adriána (25)          58        16:34,3     1:28,5   27,2   ZE
   3. STANČÍKOVÁ Monika (30)         25        17:17,2     2:11,4   26,0   ZE
   4. DUGOVÁ Kristína (26)          195        17:40,4     2:34,6   25,5   ZE
   5. POTÚČKOVÁ Andrea (22)         120        18:38,2     3:32,4   24,1   ZE
   6. KRALOVIČOVÁ Zuzana (29)       162        18:47,6     3:41,8   23,9   ZE
   7. CIBULÍKOVÁ Martina (34)        11        18:49,3     3:43,5   23,9   ZE
   8. DURCOVÁ Anna (32)             104        19:22,3     4:16,5   23,2   ZE
   9. SAMEKOVÁ Simona (33)          253        20:39,9     5:34,1   21,8   ZE
  10. BREZINOVÁ Dominika (18)       221        21:07,6     6:01,8   21,3   ZE
  11. FURKOVÁ Klára (16)             93        21:59,8     6:54,0   20,5   ZE
  12. LESAJOVÁ Kristína (16)        223        22:07,1     7:01,3   20,3   ZE
  13. VLASÁKOVÁ Renáta (28)          37        23:01,1     7:55,3   19,5   ZE
  14. POTÚČKOVÁ Lucia (28)          142        25:05,6     9:59,8   17,9   ZE
  15. KOUŘILOVÁ Barbora (17)        212        25:34,1    10:28,3   17,6   ZE
  16. NEMCOVÁ Anna (31)             203        25:58,6    10:52,8   17,3   ZE
  17. BALÁŽOVÁ Branislava (28)      141        25:59,7    10:53,9   17,3   ZE
  18. SAKOVÁ Viktória (17)          211        26:04,1    10:58,3   17,3   ZE
  19. BREZINOVÁ Veronika (20)       220        27:42,1    12:36,3   16,2   ZE
  20. VRÁBLOVÁ Barbora (26)         143        27:58,3    12:52,5   16,1   ZE
  21. ZÁVODSKÁ Aneta (27)           140        29:27,5    14:21,7   15,3   ZE
  22. LACKOVIČOVÁ Alica (22)         53        32:41,9    17:36,1   13,8   ZE
  23. HRDLIČKOVÁ Zdenka (23)        135        33:12,6    18:06,8   13,6   ZE

------------------------------------------------------------------------------
 Veteránky (35 a viac) - 7500m
------------------------------------------------------------------------------
   1. KÁLLAY Soňa (36)               64        16:15,5        0,0   27,7  VZ1
   2. CÍBIKOVÁ Antónia (50)          26        18:03,6     1:48,1   24,9  VZ1
   3. GAJDOSOVA Blanka (52)         181        18:12,7     1:57,2   24,7  VZ1
   4. GRACÍKOVÁ Ľubica (49)          98        18:32,2     2:16,7   24,3  VZ1
   5. ČERNÁKOVÁ Lívia (37)           17        20:21,8     4:06,3   22,1  VZ1
   6. MICHALCOVÁ Martina (39)        72        22:06,7     5:51,2   20,4  VZ1
   7. TRESKOŇOVÁ Daniela (42)        22        22:18,2     6:02,7   20,2  VZ1
   8. HORNÍKOVÁ Katarína (35)        23        22:44,8     6:29,3   19,8  VZ1
   9. BEDNÁROVÁ Petra (36)           39        22:59,2     6:43,7   19,6  VZ1
  10. ŠTETINOVÁ Dana (43)           170        23:26,4     7:10,9   19,2  VZ1
  11. HORNÁKOVÁ Zuzana (37)          38        23:51,3     7:35,8   18,9  VZ1
  12. BUČÁNYOVÁ Monika (41)         118        25:26,0     9:10,5   17,7  VZ1
  13. JANÁČKOVÁ Eva (37)            151        26:11,0     9:55,5   17,2  VZ1
  14. ČURKOVÁ Lenka Ing (40)        215        27:24,3    11:08,8   16,4  VZ1
  15. CIBULKOVÁ Marcela (35)         34        29:42,5    13:27,0   15,1  VZ1
  16. DURCOVÁ Ružena (65)           232        34:50,4    18:34,9   12,9  VZ1
  17. BABIAROVÁ Viera (64)          217        37:22,2    21:06,7   12,0  VZ1

------------------------------------------------------------------------------
 Muži (15 - 34) - 7500m
------------------------------------------------------------------------------
   1. KRIŠTOFÍK Juraj (32)          239        12:27,7        0,0   36,1   MU
   2. EVINIC Eduard (32)            117        12:40,6       12,9   35,5   MU
   3. REHORA Rado (31)              241        12:44,3       16,6   35,3   MU
   4. KULICH Marek (25)             196        12:59,1       31,4   34,7   MU
   5. KRIŠTOFÍK Juraj (32)          239        13:27,7     1:00,0   33,4   MU
   6. ALUŠIC Michal (22)            238        13:30,5     1:02,8   33,3   MU
   7. PORTÁŠIK Patrik (34)            8        14:05,4     1:37,7   31,9   MU
   8. DINŽÍK Viliam (31)            166        14:07,7     1:40,0   31,9   MU
   9. PRIBIŠ Jozef (31)             125        14:10,4     1:42,7   31,7   MU
  10. MICHALEC Marek (26)           266        14:13,0     1:45,3   31,7   MU
  11. BURIAN Matej (21)             243        14:15,5     1:47,8   31,6   MU
  12. MACO Miloš (33)               190        14:23,7     1:56,0   31,3   MU
  13. FAKO Michal (31)               73        14:31,0     2:03,3   31,0   MU
  14. DIENEŠ Andrej (33)              9        14:35,2     2:07,5   30,9   MU
  15. BOUŠEK Jiří (31)               65        14:37,8     2:10,1   30,8   MU
  16. MARGETÍN Maroš (28)           244        14:48,9     2:21,2   30,4   MU
  17. SÝKORA Marek (28)             161        14:49,4     2:21,7   30,4   MU
  18. JASTRAB Martin (27)           229        14:58,3     2:30,6   30,1   MU
  19. HEREGA Alen (25)              226        15:07,5     2:39,8   29,8   MU
  20. SVOBODA Lukáš (30)            160        15:22,1     2:54,4   29,3   MU
  21. MORAVSKÝ Branislav (34)       194        15:25,9     2:58,2   29,2   MU
  22. MIKLOVIČ Denis (23)           209        15:27,8     3:00,1   29,1   MU
  23. DERMÍŠEK Milan (29)           121        15:32,9     3:05,2   28,9   MU
  24. ČMELO Ondrej (21)             100        15:55,4     3:27,7   28,3   MU
  25. POTÚČEK Jaroslav (28)         138        16:13,0     3:45,3   27,7   MU
  26. HARVÁNEK Michal (27)          193        16:28,1     4:00,4   27,3   MU
  27. PAVLUS Patrik (16)             61        17:12,0     4:44,3   26,2   MU
  28. KONČITÍK Peter (25)            60        17:12,1     4:44,4   26,2   MU
  29. ILOVIČNÝ Miroslav (17)        110        17:41,2     5:13,5   25,4   MU
  30. KOVÁČ Radovan (28)             28        18:42,8     6:15,1   24,0   MU
  31. RIŠKA Dominik (23)             71        19:04,1     6:36,4   23,6   MU
  32. TRÚSIK Pavol (34)             210        19:35,5     7:07,8   23,0   MU
  33. KUBINA Milan (30)             265        20:27,6     7:59,9   22,0   MU
  34. MOLČAN Juraj (15)             122        21:34,2     9:06,5   20,9   MU
  35. KUBÍK Jakub (27)               51        22:23,1     9:55,4   20,1   MU
  36. GRÍSA Jakub (27)               55        25:09,0    12:41,3   17,9   MU
  37. KUCHARČÍK Matej (28)           54        32:18,6    19:50,9   13,9   MU
  38. POTÚČEK Tomáš (27)             52        32:59,5    20:31,8   13,6   MU

------------------------------------------------------------------------------
 Veteráni (35 - 49) - 7500m
------------------------------------------------------------------------------
   1. PÁPEŽ Daniel (42)             246        12:45,1        0,0   35,3  VM1
   2. MELEG Richard (46)            174        13:03,2       18,1   34,5  VM1
   3. BAŠNÁK Igor (36)              262        13:42,8       57,7   32,8  VM1
   4. BAJZA Martin (41)             116        13:50,2     1:05,1   32,5  VM1
   5. FABULA Tomáš (37)              66        13:53,5     1:08,4   32,4  VM1
   6. LESAJ Daniel (44)             228        14:07,5     1:22,4   31,9  VM1
   7. HRADSKÝ Ján (44)               62        14:11,4     1:26,3   31,7  VM1
   8. JURČÁK Laco (41)              146        14:13,5     1:28,4   31,6  VM1
   9. ŽÁK Robert (37)               107        14:22,9     1:37,8   31,3  VM1
  10. MITTÁK Ľubomír (49)            82        14:27,7     1:42,6   31,1  VM1
  11. MORAVEC Jaroslav (42)          67        14:31,3     1:46,2   31,0  VM1
  12. CHLUBNA Rastislav (48)        258        14:33,2     1:48,1   30,9  VM1
  13. SUCHÝ Jozef (43)               43        15:26,8     2:41,7   29,1  VM1
  14. SMYČKA Marian (42)             42        15:33,0     2:47,9   28,9  VM1
  15. HORŇÁK Milan (37)              81        15:34,3     2:49,2   28,9  VM1
  16. KOPÚNEC Jozef  (45)           227        15:46,4     3:01,3   28,5  VM1
  17. ALLINA Ján (38)               254        15:52,2     3:07,1   28,4  VM1
  18. LIŠKA Pavol (46)               75        15:53,0     3:07,9   28,3  VM1
  19. CÍBIK Roman (48)               32        15:54,0     3:08,9   28,3  VM1
  20. REPTA Peter (41)              105        15:55,6     3:10,5   28,3  VM1
  21. RUŽIČKA Peter (44)            133        15:58,3     3:13,2   28,2  VM1
  22. PARACKA Vladimír (43)          59        16:24,1     3:39,0   27,4  VM1
  23. KULÍŠEK Milan (47)             18        16:25,4     3:40,3   27,4  VM1
  24. ČECHVALA Juraj (44)            44        16:38,1     3:53,0   27,1  VM1
  25. VOLÁR Andrej (37)              87        16:38,6     3:53,5   27,0  VM1
  26. KRAVARIK Ivan (43)            206        16:40,1     3:55,0   27,0  VM1
  27. BABINEC Ľubomír (48)          163        17:34,2     4:49,1   25,6  VM1
  28. KALMAN Miroslav (39)           47        17:56,1     5:11,0   25,1  VM1
  29. LONDÁK Štefan (48)            213        18:46,4     6:01,3   24,0  VM1
  30. FAJNOR Dušan (39)             136        18:55,7     6:10,6   23,8  VM1
  31. KYSELICA Peter (40)           119        19:14,3     6:29,2   23,4  VM1
  32. DUGA Milan (39)                15        19:42,7     6:57,6   22,8  VM1
  33. ŠTEFULA Ivan (48)             188        19:43,3     6:58,2   22,8  VM1
  34. SODOMA Ščefánko (45)           27        21:04,2     8:19,1   21,4  VM1
  35. BOOR Stanislav (42)           176        21:26,1     8:41,0   21,0  VM1
  36. SLÁDEK Marián (44)            264        21:53,2     9:08,1   20,6  VM1
  37. KODAJ Jaroslav (43)            24        23:48,8    11:03,7   18,9  VM1
  38. DUREC Radovan (40)            236        27:35,2    14:50,1   16,3  VM1
  39. KALMAN Martin (35)             48        31:13,4    18:28,3   14,4  VM1

------------------------------------------------------------------------------
 Veteráni (50 a viac) - 7500m
------------------------------------------------------------------------------
   1. HUTYRA Jaroslav (55)            3        13:28,3        0,0   33,4  VM2
   2. ŠÁCHA Petr (50)               245        14:42,1     1:13,8   30,6  VM2
   3. KRAJČOVIČ Peter (53)          180        14:45,5     1:17,2   30,5  VM2
   4. DROBNÝ Branislav (59)          40        15:37,0     2:08,7   28,8  VM2
   5. JURÁŠ Pavol st. (64)          106        16:04,2     2:35,9   28,0  VM2
   6. ALUŠIC Jaromír (53)           158        16:10,0     2:41,7   27,8  VM2
   7. STANČÍK Roman (50)             50        16:21,0     2:52,7   27,5  VM2
   8. JASTRAB Vladimír (56)         230        17:05,6     3:37,3   26,3  VM2
   9. PERÁČEK Peter (57)            189        17:18,3     3:50,0   26,0  VM2
  10. DUREC Miroslav (64)           231        17:18,8     3:50,5   26,0  VM2
  11. KRIŽKA Igor (56)               20        17:41,5     4:13,2   25,4  VM2
  12. GARAJ Michal (60)              79        17:41,9     4:13,6   25,4  VM2
  13. OMASTA Miroslav (61)           90        17:46,3     4:18,0   25,3  VM2
  14. BOŠÁK Miroslav (50)             5        17:55,7     4:27,4   25,1  VM2
  15. ŠIMKO Marián (60)              57        18:06,4     4:38,1   24,9  VM2
  16. KOVÁR Vlastimil (56)          197        18:13,3     4:45,0   24,7  VM2
  17. TOMIS Jiří (69)               261        18:25,2     4:56,9   24,4  VM2
  18. MIKO Laco (53)                  7        18:44,5     5:16,2   24,0  VM2
  19. POTÚČEK Štefan (52)            10        18:46,3     5:18,0   24,0  VM2
  20. SLEZÁK Jozef (59)             128        18:49,8     5:21,5   23,9  VM2
  21. DREISEITEL Dušan (56)           1        19:53,3     6:25,0   22,6  VM2
  22. LESAJ Peter (71)              225        19:59,1     6:30,8   22,5  VM2
  23. BEBLAVÝ Milan (54)              4        20:00,3     6:32,0   22,5  VM2
  24. MOCKOVČIAK Milan (66)          19        20:19,9     6:51,6   22,1  VM2
  25. POTÚČEK Jaroslav (59)         137        21:51,3     8:23,0   20,6  VM2
  26. SELECKÝ Michal (61)           155        22:08,9     8:40,6   20,3  VM2
  27. ADAMEC Miloslav (60)          260        22:31,2     9:02,9   20,0  VM2
  28. SLEZÁK Ľuboš (56)             129        22:43,5     9:15,2   19,8  VM2
  29. ŠTETINA Milan (50)            168        23:43,2    10:14,9   19,0  VM2
  30. RUBANINSKÝ Pavel (60)         139        24:35,3    11:07,0   18,3  VM2
  31. KUBÍK Jaroslav (61)            33        24:43,3    11:15,0   18,2  VM2
  32. PARACKA Branislav Ing (67)    159        24:43,4    11:15,1   18,2  VM2
  33. ZDENEK Milan (65)              89        24:54,3    11:26,0   18,1  VM2
  34. HYŽA Jaroslav st. (77)         63        25:05,0    11:36,7   17,9  VM2
  35. REIZNER Vladimír (63)         185        26:20,6    12:52,3   17,1  VM2
  36. BABIAR Pavel (71)             219        26:27,0    12:58,7   17,0  VM2

------------------------------------------------------------------------------
 MTB ženy - 9500m
------------------------------------------------------------------------------
   1. DRAGAN Marina (34)            101        28:27,2        0,0   20,0  MZE
   2. PRAŽIENKOVÁ Lenka (32)        167        28:45,4       18,2   19,8  MZE
   3. BABAČOVÁ Bianka (30)          252        30:40,7     2:13,5   18,6  MZE
   4. HORNIAKOVÁ Barbora (16)       192        31:22,4     2:55,2   18,2  MZE
   5. KOVÁROVÁ Nikola (25)          198        32:57,6     4:30,4   17,3  MZE
   6. DODRVOVÁ Katarína (38)        156        33:20,8     4:53,6   17,1  MZE
   7. JAKUBCOVÁ Michaela (30)       169        42:40,4    14:13,2   13,4  MZE
   8. FURKOVÁ Eva (42)               92        45:49,7    17:22,5   12,4  MZE
   9. FILIPKOVÁ Martinka (49)         2        48:46,6    20:19,4   11,7  MZE
  10. BUCHTOVÁ Viera (55)            69        50:40,8    22:13,6   11,2  MZE

------------------------------------------------------------------------------
 MTB muži - 9500m
------------------------------------------------------------------------------
   1. SVATÍK Daniel (22)             85        22:55,3        0,0   24,9  MMU
   2. ŠTVRTECKÝ Jaroslav (36)       240        22:57,5        2,2   24,8  MMU
   3. MIČKA Michal (32)             165        24:05,8     1:10,5   23,7  MMU
   4. REDECKÝ Marian (38)           179        24:39,0     1:43,7   23,1  MMU
   5. KIMLIČKA Michal (34)          178        25:09,0     2:13,7   22,7  MMU
   6. JURÁŠ Pavol (36)              102        25:45,7     2:50,4   22,1  MMU
   7. SLOBODA Lukáš (37)            103        26:05,8     3:10,5   21,8  MMU
   8. POLÁK Bruno (20)              234        27:02,6     4:07,3   21,1  MMU
   9. MIKULEC Matúš (13)             21        27:25,6     4:30,3   20,8  MMU
  10. FAKO Michal (31)              153        27:34,0     4:38,7   20,7  MMU
  11. SABO Martin (39)               78        27:48,8     4:53,5   20,5  MMU
  12. MITTÁK Ľubomír (49)           186        28:13,8     5:18,5   20,2  MMU
  13. ŠVANCARA Martin (28)          127        28:24,0     5:28,7   20,1  MMU
  14. HOMOLA Peter (36)             177        28:26,3     5:31,0   20,0  MMU
  15. KRIHO Marián (39)             123        28:31,8     5:36,5   20,0  MMU
  16. HORNIAK Pavol (49)            199        28:39,2     5:43,9   19,9  MMU
  17. HORNIAK Matej (15)            191        29:08,4     6:13,1   19,6  MMU
  18. MARUŠKA Juraj (33)            182        29:48,3     6:53,0   19,1  MMU
  19. KURIC Ivan (42)                77        29:49,4     6:54,1   19,1  MMU
  20. MIHÁLIK Richard (43)          115        30:01,8     7:06,5   19,0  MMU
  21. LIŠKA Pavol (46)              175        30:38,4     7:43,1   18,6  MMU
  22. HARŠÁNY Jakub (31)            255        30:53,1     7:57,8   18,5  MMU
  23. JANÁČEK Róbert (39)             6        31:14,8     8:19,5   18,2  MMU
  24. HORŇÁK Milan (37)             184        31:29,4     8:34,1   18,1  MMU
  25. SVATÍK Lubor (44)              86        31:37,6     8:42,3   18,0  MMU
  26. MIHÁLIK Jakub (13)            114        31:42,4     8:47,1   18,0  MMU
  27. PAKAN Zdeno (49)               31        31:43,2     8:47,9   18,0  MMU
  28. CIBULKA Stanislav (35)         80        31:51,3     8:56,0   17,9  MMU
  29. PETRÁŠ Stanislav (49)          68        31:51,4     8:56,1   17,9  MMU
  30. INGELI Michal (32)            251        31:54,7     8:59,4   17,9  MMU
  31. VISKUP Ondrej (14)             84        32:09,0     9:13,7   17,7  MMU
  32. NEMČEK Michal (35)            200        32:16,2     9:20,9   17,7  MMU
  33. NEZNÁMY Ľubomír (35)          112        32:22,3     9:27,0   17,6  MMU
  34. KÁNSKÝ Miroslav (63)          208        33:40,0    10:44,7   16,9  MMU
  35. SUKUP Jaroslav (28)           113        34:07,0    11:11,7   16,7  MMU
  36. HORŇÁK Zdeno (32)             171        34:33,3    11:38,0   16,5  MMU
  37. SVETLÍK Ondrej (28)           154        34:55,8    12:00,5   16,3  MMU
  38. NOVÁK Štefan (41)              46        34:56,3    12:01,0   16,3  MMU
  39. SVOBODA Ján (61)               70        36:26,6    13:31,3   15,6  MMU
  40. DUGA Andrej (39)               95        36:42,9    13:47,6   15,5  MMU
  41. KODAJ Ján (46)                207        37:21,7    14:26,4   15,3  MMU
  42. BURÍK Zdeno (35)               94        37:56,5    15:01,2   15,0  MMU
  43. VALKA Milan (42)               12        38:45,1    15:49,8   14,7  MMU
  44. VAJSÁBEL Anton (53)           130        40:13,5    17:18,2   14,2  MMU
  45. BIELČÍK Ján (15)              201        40:29,6    17:34,3   14,1  MMU
  46. MARCIN Richard (28)           147        40:31,5    17:36,2   14,1  MMU
  47. ADÁMEK Pavol (54)              30        40:33,1    17:37,8   14,1  MMU
  48. FOLTÍN Jaro (46)              259        40:52,7    17:57,4   13,9  MMU
  49. PRAŽIENKA Martin (32)         242        42:53,1    19:57,8   13,3  MMU
  50. MAREK Peter (13)               83        46:15,3    23:20,0   12,3  MMU

------------------------------------------------------------------------------
 Retro - 7500m
------------------------------------------------------------------------------
   1. HOLOTOVÁ Iveta (48)           501     Absolvoval                     RE
   2. ŠAVELOVÁ Marcela (52)         500     Absolvoval                     RE
------------------------------------------------------------------------------





Šárku slivkovú 2018 (31. ročník) sponzorovali:

Mesto Myjava                   PFS                           
My Bikes                       Lucka                         
Herbex                         Centrum B Lesjofors           
Spin My Body                   Nadress                       
Bauco Myjava                   drmobile.sk                   
C.E.P. Scherdel Pružiny        Reštaurácia na plavárni       
Nemosoft                       Stas                          
GH Studio                      Pragmasys                     
Kamenárstvo Paracka            Plastpack                     
TVINMIRO                       Billa                         
My Print                       Tova                          
Star                           Bene te                       
Samtek                         Dintech                       
Fresh                          Movies bar                    
Kupelne svietidla              World Wine Gallery            
N-Group                        Cyklocentrum                  
PJ Klamp                       Commander                     
Fitness Centrum Goldgym        Hílek                         
Tesco                          Tesa servis                   
Galaxi                         Ovosad                        
Skiland                        Chlebik Transport             
Pam                            Juraj a Majo                  
Pezinská pivnica               Bohuslava Kováčová            
Lujana                         My Taxi záhrada               
Pavol Dekánek

Kompletné výsledky všetkých ročníkov nájdete na: www.chirasys.sk/sarka
Hlavná stránka | 2017 | Na stiahnutie |