Hlavná stránka | 2018 | Na stiahnutie |
08.06.2019                    Šárka slivková 2019 - 32. ročník


 Por. Meno (vek)                   Št.č.         Čas      Odstup    km/h  Kat
------------------------------------------------------------------------------
 Juniori (0 - 14) - 7500m
------------------------------------------------------------------------------
   1. GOTTSTEIN Simon (13)           88        14:02,7        0,0   32,0   JU
   2. MICHALEC Matúš (14)            17        19:16,2     5:13,5   23,4   JU
   3. ŽIKAVSKÝ Sebastián (13)       145        19:18,0     5:15,3   23,3   JU
   4. SLIACKY Samuel (9)             13        22:33,6     8:30,9   19,9   JU
   5. KUBOVČIAK Adam (14)           188        23:53,3     9:50,6   18,8   JU
   6. ČURKA Martin (12)             161        24:40,4    10:37,7   18,2   JU
   7. JANIGA Martin (11)            181        24:45,0    10:42,3   18,2   JU
   8. LUDVIG Alex (14)              187        24:53,7    10:51,0   18,1   JU
   9. REPTOVÁ Barbora (10)           73        25:03,6    11:00,9   18,0   JU
  10. BEDNÁR Tobiáš (8)              61        25:16,0    11:13,3   17,8   JU
  11. FERIANEC Adrián (14)          186        25:19,0    11:16,3   17,8   JU
  12. NOVÁK Tomáš (11)              110        25:34,5    11:31,8   17,6   JU
  13. BARANOVIČ Oliver (9)           99        26:04,5    12:01,8   17,3   JU
  14. ČURKA Peter (9)               158        26:10,4    12:07,7   17,2   JU
  15. ČERNÁKOVÁ Nina (10)            12        26:49,1    12:46,4   16,8   JU
  16. ŠABO Martin (8)               189        27:19,6    13:16,9   16,5   JU
  17. DUREC Marek (11)              100        28:01,8    13:59,1   16,1   JU
  18. BALÁŽ Pavol (10)               67        28:10,1    14:07,4   16,0   JU
  19. PARACKA Adam (10)             165        29:07,8    15:05,1   15,4   JU
  20. ČERNÁKOVÁ Linda (4)            11        29:29,6    15:26,9   15,3   JU
  21. DURCOVÁ Radka (9)             194        30:15,4    16:12,7   14,9   JU
  22. PETRÁŠOVÁ Tamara (7)            1        30:27,9    16:25,2   14,8   JU
  23. VÍTEK Samuel (9)                7        32:40,8    18:38,1   13,8   JU
  24. TALAJKA Tomáš (8)              40        33:36,9    19:34,2   13,4   JU
  25. DUREC Jakub (6)               195        34:21,6    20:18,9   13,1   JU
  26. VOLÁROVÁ Juliana (9)          190        34:26,4    20:23,7   13,1   JU
  27. DUGOVÁ Natália (7)             10        34:32,4    20:29,7   13,0   JU
  28. NIKODÉMOVÁ Nikolka (7)        106        34:49,2    20:46,5   12,9   JU
  29. PARACKA Matej (7)             164        34:50,7    20:48,0   12,9   JU
  30. PLAVEC Lukáš (7)               18        35:26,5    21:23,8   12,7   JU
  31. SMETANOVÁ Kristína (6)        136        35:42,8    21:40,1   12,6   JU
  32. JANÁČKOVÁ Natálka (6)         153        36:01,0    21:58,3   12,5   JU
  33. SMETANOVÁ Laura (8)           137        36:26,8    22:24,1   12,3   JU
  34. VONDRA Oliver (8)             151        36:53,4    22:50,7   12,2   JU
  35. BEBLAVÝ Matúš (8)              81        36:59,0    22:56,3   12,2   JU
  36. JANIGA Filip (7)              175        38:14,0    24:11,3   11,8   JU
  37. SVATÍKOVÁ Ninka (6)           132        38:34,4    24:31,7   11,7   JU
  38. TALLOVÁ Natália (7)            77        40:07,8    26:05,1   11,2   JU
  39. SLEZÁK Tomáš (9)              149        46:49,7    32:47,0    9,6   JU

------------------------------------------------------------------------------
 Ženy (15 - 34) - 7500m
------------------------------------------------------------------------------
   1. SVETLÓKOVÁ Nika (24)           98        17:16,0        0,0   26,1   ZE
   2. DUGOVÁ Kristína (27)            5        18:24,2     1:08,2   24,5   ZE
   3. SABOVÁ Monika (15)             38        19:37,6     2:21,6   22,9   ZE
   4. DURCOVÁ Anna (33)              41        19:58,9     2:42,9   22,5   ZE
   5. MARUŠKOVÁ Monika (29)          78        20:45,2     3:29,2   21,7   ZE
   6. POHORELCOVÁ Kristína (23)     108        21:41,8     4:25,8   20,7   ZE
   7. POTÚČKOVÁ Lucia (29)           92        24:58,8     7:42,8   18,0   ZE
   8. NOVÁKOVÁ Natália (15)         113        27:28,3    10:12,3   16,4   ZE
   9. TOMEKOVÁ Klaudia (16)          75        27:52,3    10:36,3   16,1   ZE
  10. KRAMÁROVÁ Martina (34)        119        30:31,3    13:15,3   14,7   ZE
  11. SAKOVÁ Viktória (18)          105        30:32,4    13:16,4   14,7   ZE
  12. KOUŘILOVÁ Barbora (18)        104        31:02,4    13:46,4   14,5   ZE
  13. BALÁŽOVÁ Branislava (29)      146        41:31,9    24:15,9   10,8   ZE
  14. MAJTÁNOVÁ Nikola (26)          59     Nedokončil                     ZE
  15. PODMAJERSKÁ Veronika (27)      58     Nedokončil                     ZE

------------------------------------------------------------------------------
 Veteránky (35 a viac) - 7500m
------------------------------------------------------------------------------
   1. CÍBIKOVÁ Antónia (51)          30        18:15,9        0,0   24,6  VZ1
   2. ČERNÁKOVÁ Lívia (38)           14        20:40,9     2:25,0   21,8  VZ1
   3. TALLOVÁ Jana (37)              76        21:05,4     2:49,5   21,3  VZ1
   4. KONÍKOVÁ Janka (41)           120        21:21,7     3:05,8   21,1  VZ1
   5. SVATÍKOVÁ Ivana (47)          133        23:14,8     4:58,9   19,4  VZ1
   6. MICHALCOVÁ Martina (40)        20        23:44,9     5:29,0   18,9  VZ1
   7. ŠTETINOVÁ Dana (44)           130        24:42,7     6:26,8   18,2  VZ1
   8. JANIGOVÁ Jana (42)            182        25:05,8     6:49,9   17,9  VZ1
   9. FURKOVÁ Eva (42)               71        27:03,4     8:47,5   16,6  VZ1
  10. ČURKOVÁ Lenka (40)            157        27:35,8     9:19,9   16,3  VZ1
  11. VÍTKOVÁ Katarína (43)           9        32:19,7    14:03,8   13,9  VZ1
  12. BABIEROVÁ Viera (65)          156        35:26,4    17:10,5   12,7  VZ1
  13. DURCOVÁ Ružen (66)            193        36:40,9    18:25,0   12,3  VZ1

------------------------------------------------------------------------------
 Muži (15 - 34) - 7500m
------------------------------------------------------------------------------
   1. REHORA Rado (32)              101        13:28,4        0,0   33,4   MU
   2. JABLONICKÝ Martin (19)         52        14:04,2       35,8   32,0   MU
   3. BURIAN Matej (22)             117        14:12,4       44,0   31,7   MU
   4. FAKO Michal (32)              134        14:26,2       57,8   31,2   MU
   5. KUNIC Tomáš (15)              180        14:39,6     1:11,2   30,7   MU
   6. MICHLER Jozef (22)            144        14:49,8     1:21,4   30,3   MU
   7. MACO Miloš (34)               152        15:27,0     1:58,6   29,1   MU
   8. PRIBIŠ Jozef (32)             172        15:34,2     2:05,8   28,9   MU
   9. REHORA Jakub (30)              91        15:36,8     2:08,4   28,8   MU
  10. DOBIÁŠ Pavol (34)             185        15:39,4     2:11,0   28,7   MU
  11. UKROPEC Samuel (16)            32        15:49,5     2:21,1   28,4   MU
  12. SVOBODA Lukáš (31)              6        15:57,2     2:28,8   28,2   MU
  13. DIENEŠ Andrej (34)            140        16:05,7     2:37,3   28,0   MU
  14. BOUŠEK Jiří  (31)             183        16:24,1     2:55,7   27,4   MU
  15. TRESKOŇ Patrik (16)           126        16:25,7     2:57,3   27,4   MU
  16. DERMÍŠEK Milan (30)            19        16:48,8     3:20,4   26,8   MU
  17. MIKLOVIČ Denis (24)           118        16:55,1     3:26,7   26,6   MU
  18. PAVLÚS Patrik (17)              4        17:46,9     4:18,5   25,3   MU
  19. REPTA Ján (20)                174        17:49,8     4:21,4   25,2   MU
  20. POTÚČEK Jaroslav (29)          94        17:57,5     4:29,1   25,1   MU
  21. SUCHÁR Lukáš (32)             109        18:14,7     4:46,3   24,7   MU
  22. BÁTO Miroslav (26)             65        18:46,7     5:18,3   24,0   MU
  23. ILOVIČNÝ Miroslav (18)         90        18:59,2     5:30,8   23,7   MU
  24. KOVÁČ Radovan (29)             34        18:59,4     5:31,0   23,7   MU
  25. BACHÁR Milan (28)              64        19:11,5     5:43,1   23,4   MU
  26. MICHALEC Lukáš (15)            16        19:34,5     6:06,1   23,0   MU
  27. PODMAJERSKÝ Michal (27)        63        19:38,3     6:09,9   22,9   MU
  28. ŠKRINÁR Richard (16)           27        21:54,6     8:26,2   20,5   MU
  29. PLAVEC Lukáš (30)             150        22:01,9     8:33,5   20,4   MU
  30. BARÁNEK Stano (15)             28        22:28,5     9:00,1   20,0   MU
  31. KUBÍK Jakub (28)               24        24:09,3    10:40,9   18,6   MU
  32. LIBÁRIK Michal (21)            23        28:29,2    15:00,8   15,8   MU
  33. NECHALA Kevin (18)            103        28:32,0    15:03,6   15,8   MU
  34. KUCHARČÍK Matej (29)           22        30:39,4    17:11,0   14,7   MU
  35. MRDJA Damir (15)               29        31:42,3    18:13,9   14,2   MU
  36. KOLEŇÁK Marcel (21)           107        37:51,6    24:23,2   11,9   MU

------------------------------------------------------------------------------
 Veteráni (35 - 49) - 7500m
------------------------------------------------------------------------------
   1. ŠTVRTECKÝ Jaroslav (37)        53        13:34,6        0,0   33,1  VM1
   2. MITOŠINKA Róbert (36)          54        13:35,4        0,8   33,1  VM1
   3. BAJZA Martin (42)              49        14:39,0     1:04,4   30,7  VM1
   4. TOMKA Michal (35)             121        14:46,1     1:11,5   30,5  VM1
   5. CHLUBNA Rasťo (48)             87        14:51,0     1:16,4   30,3  VM1
   6. ŽÁK Róbert (38)                43        15:02,6     1:28,0   29,9  VM1
   7. LESAJ Daniel (45)             143        15:09,6     1:35,0   29,7  VM1
   8. REPTA Peter (42)               42        15:49,2     2:14,6   28,4  VM1
   9. SMYČKA Marián (43)              8        16:14,3     2:39,7   27,7  VM1
  10. MORAVEC Jaroslav (43)          35        16:25,0     2:50,4   27,4  VM1
  11. CÍBIK Roman (49)               31        16:46,2     3:11,6   26,8  VM1
  12. GOTTSTEIN Peter (49)           83        16:50,6     3:16,0   26,7  VM1
  13. REPTA Vladislav (40)           47        17:14,7     3:40,1   26,1  VM1
  14. KRAVÁRIK Ivan (44)            163        17:22,1     3:47,5   25,9  VM1
  15. MORAVANSKÝ Branislav (36)     155        17:35,0     4:00,4   25,6  VM1
  16. LÍŠKA Pavol (47)              167        17:36,5     4:01,9   25,6  VM1
  17. VOLÁR andrej (38)             191        17:38,3     4:03,7   25,5  VM1
  18. STAŃO Róbert (48)             111        18:26,8     4:52,2   24,4  VM1
  19. HARŇÁK Radovan (48)            45        19:11,3     5:36,7   23,5  VM1
  20. SMOLÍČEK Branislav (45)        21        19:35,6     6:01,0   23,0  VM1
  21. SABO Miloš (48)                39        19:36,7     6:02,1   22,9  VM1
  22. MIKOTA Juraj (43)              74        21:22,3     7:47,7   21,1  VM1
  23. NOGA Andrej (43)              177        21:42,4     8:07,8   20,7  VM1
  24. ŠÁNIK Martin (42)             116        22:48,0     9:13,4   19,7  VM1
  25. FURKO Róbert (45)              72        23:30,4     9:55,8   19,1  VM1
  26. SODOMA Chudóžnik (46)          36        24:13,9    10:39,3   18,6  VM1
  27. FAJNOR Dušan (39)              93        24:29,0    10:54,4   18,4  VM1
  28. VAVŘÍN Vladimír (47)          125        26:22,6    12:48,0   17,1  VM1
  29. DUREC Radovan (40)            196        26:29,8    12:55,2   17,0  VM1
  30. KODAJ Jaro (44)               148        26:42,5    13:07,9   16,8  VM1
  31. BALÁŽ Pavol (44)               68        27:38,8    14:04,2   16,3  VM1
  32. PARACKA Peter (37)            166        33:50,7    20:16,1   13,3  VM1
  33. SLÁDEK Tomáš (36)              62     Nedokončil                    VM1

------------------------------------------------------------------------------
 Veteráni (50 a viac) - 7500m
------------------------------------------------------------------------------
   1. MITÁK Ľubomír (50)            154        15:03,4        0,0   29,9  VM2
   2. HUTYRA Jaroslav (56)            3        15:06,9        3,5   29,8  VM2
   3. KLÍMA Zdeněk (64)             138        15:09,6        6,2   29,7  VM2
   4. NOSKO Ján (54)                 60        15:49,0       45,6   28,5  VM2
   5. STANČÍK Roman (51)             26        17:23,7     2:20,3   25,9  VM2
   6. JURÁŠ Pavol (65)               51        18:03,8     3:00,4   24,9  VM2
   7. CISÁR Jozef (67)              115        18:05,4     3:02,0   24,9  VM2
   8. KRIŽKA Igor (57)               15        18:21,4     3:18,0   24,5  VM2
   9. FIALA Vlado (61)               37        19:07,5     4:04,1   23,5  VM2
  10. BIELKA Vladimír (50)           70        19:51,9     4:48,5   22,7  VM2
  11. DREISEITEL Dušan (57)           2        20:15,7     5:12,3   22,2  VM2
  12. MOCKOVČIAK Milan (67)          25        22:10,4     7:07,0   20,3  VM2
  13. KUBÍK Jaroslav (62)            33        22:17,1     7:13,7   20,2  VM2
  14. ADAMEC Cifro (61)             192        23:50,2     8:46,8   18,9  VM2
  15. HYŽA Jaroslav (78)            114        28:01,1    12:57,7   16,1  VM2
  16. BABIAR Pavel (72)             159        29:45,8    14:42,4   15,1  VM2

------------------------------------------------------------------------------
 MTB ženy - 9500m
------------------------------------------------------------------------------
   1. DRAGAN Marína (35)             55        30:09,1        0,0   18,9  MZE
   2. KOLÁROVÁ Nikola (26)          184        37:26,7     7:17,6   15,2  MZE
   3. STACHOVÁ Natália (27)         168        47:27,7    17:18,6   12,0  MZE
   4. DURCOVÁ Táňa (19)             169        53:59,3    23:50,2   10,6  MZE
   5. PODMAJERSKÁ Nela (10)          85      1:49:16,0  1:19:06,9    5,2  MZE

------------------------------------------------------------------------------
 MTB muži - 9500m
------------------------------------------------------------------------------
   1. ŠTVRTECKÝ Jaroslav (37)       160        25:43,0        0,0   22,2  MMU
   2. SVATÍK Daniel (23)            129        25:53,4       10,4   22,0  MMU
   3. JURÁŠ Pavol (37)               57        28:26,1     2:43,1   20,0  MMU
   4. SVOBODA Lukáš (38)             56        28:56,6     3:13,6   19,7  MMU
   5. MALEČKA Ivan (30)             102        29:07,9     3:24,9   19,6  MMU
   6. DUREC Miroslav (29)            69        29:21,6     3:38,6   19,4  MMU
   7. BURDEJ Peter (32)             131        29:58,9     4:15,9   19,0  MMU
   8. ŠABO Martin (40)               66        30:19,1     4:36,1   18,8  MMU
   9. MARUŠKA Juraj (34)            162        30:45,4     5:02,4   18,5  MMU
  10. ŠVANCARA Martin (29)           80        31:11,9     5:28,9   18,3  MMU
  11. KRIHO Marián (40)              79        31:16,5     5:33,5   18,2  MMU
  12. KURIC Ivan (43)                46        32:23,8     6:40,8   17,6  MMU
  13. MIHÁLIK Richard (44)           44        33:35,2     7:52,2   17,0  MMU
  14. ČEPKO Viktor (26)             128        33:51,3     8:08,3   16,8  MMU
  15. UHERČÍK Maroš (29)             97        35:02,6     9:19,6   16,3  MMU
  16. NEZNÁMÝ Ľubomír (36)          122        35:18,8     9:35,8   16,1  MMU
  17. SVETLÍK Ondrej (29)            96        35:19,7     9:36,7   16,1  MMU
  18. PAKAN Zdeno (50)               50        35:41,5     9:58,5   16,0  MMU
  19. NEMČEK Michal (36)            173        36:26,4    10:43,4   15,6  MMU
  20. KANSKÝ Miroslav (64)          178        36:43,4    11:00,4   15,5  MMU
  21. PETRÁŠ Stano (50)             135        37:35,9    11:52,9   15,2  MMU
  22. KOLÁRIK Miroslav (48)         139        37:52,3    12:09,3   15,1  MMU
  23. FOLTÍN Jaro (47)               84        38:30,6    12:47,6   14,8  MMU
  24. SÚKUP jaroslav (29)           123        38:44,7    13:01,7   14,7  MMU
  25. HORŇÁK Michal (40)             89        38:52,3    13:09,3   14,7  MMU
  26. ADAMEC Peter (39)             127        39:35,7    13:52,7   14,4  MMU
  27. NIKODÉM Cyril (20)            141        39:45,2    14:02,2   14,3  MMU
  28. STACHO Michal (28)            170        40:50,8    15:07,8   14,0  MMU
  29. BURÍK Zdeno (36)               82        41:13,2    15:30,2   13,8  MMU
  30. BÁTO Miroslav (26)            147        41:13,8    15:30,8   13,8  MMU
  31. VAJAŠ Roman (46)              171        41:30,4    15:47,4   13,7  MMU
  32. KODAJ Ján (47)                179        46:11,0    20:28,0   12,3  MMU
  33. KOŘISTA Ján (29)               95        48:26,6    22:43,6   11,8  MMU
  34. MOCKOVČIAK Mário (22)         142        49:43,9    24:00,9   11,5  MMU
  35. CABLK Peter (32)              176        50:03,7    24:20,7   11,4  MMU
  36. LIŠKA David (11)               48        50:14,8    24:31,8   11,3  MMU
  37. ELÍZ Kamil (25)               124        50:33,9    24:50,9   11,3  MMU
  38. PODMAJERSKÝ Matúš (7)          86      1:49:07,7  1:23:24,7    5,2  MMU

------------------------------------------------------------------------------
 Retro - 7500m
------------------------------------------------------------------------------
   1. RETRO (500)                   112     Absolvoval                     RE
------------------------------------------------------------------------------





Šárku slivkovú 2017 (30. ročník) sponzorovali:

Mesto Myjava                   PFS                           
My Bikes                       Lucka                         
Herbex                         Centrum B Lesjofors           
Spin My Body                   Nadress                       
Bauco Myjava                   drmobile.sk                   
C.E.P. Scherdel Pružiny        Reštaurácia na plavárni       
Nemosoft                       Stas                          
GH Studio                      Pragmasys                     
Kamenárstvo Paracka            Plastpack                     
TVINMIRO                       Billa                         
My Print                       Tova                          
Star                           Bene te                       
Samtek                         Dintech                       
Fresh                          Movies bar                    
Kupelne svietidla              World Wine Gallery            
N-Group                        Cyklocentrum                  
PJ Klamp                       Commander                     
Fitness Centrum Goldgym        Hílek                         
Tesco                          Tesa servis                   
Galaxi                         Ovosad                        
Skiland                        Chlebik Transport             
Pam                            Juraj a Majo                  
Pezinská pivnica               Bohuslava Kováčová            
Lujana                         My Taxi záhrada               
Pavol Dekánek                  Moja Slovakia
CTM

Kompletné výsledky všetkých ročníkov nájdete na: www.chirasys.sk/sarka
Hlavná stránka | 2018 | Na stiahnutie |