Hlavná stránka | 2019| Na stiahnutie |
13.06.2020                    Šárka slivková 2020 - 33. ročník


 Por. Meno (vek)                   Št.č.         Čas      Odstup    km/h  Kat
------------------------------------------------------------------------------
 Juniori (0 - 14) - 7500m
------------------------------------------------------------------------------
   1. ŽIKAVSKÝ Sebastián (14)       297        15:50,2        0,0   28,4   JU
   2. ZAVADIL Filip (14)            174        16:09,0       18,8   27,9   JU
   3. DOBIÁŠ Martin (14)            276        16:17,9       27,7   27,6   JU
   4. MACKANIČ Alex (13)            199        16:48,5       58,3   26,8   JU
   5. HRADSKÝ Radoslav (13)         359        17:32,8     1:42,6   25,6   JU
   6. MACKANIČ Marko (8)            198        19:56,5     4:06,3   22,6   JU
   7. JANIGA Martin (12)            278        20:05,5     4:15,3   22,4   JU
   8. ĎUREC Kristián (9)             68        20:09,0     4:18,8   22,3   JU
   9. SLIACKÝ Samo (11)              26        20:38,9     4:48,7   21,8   JU
  10. ČURKA Martin (13)             289        20:46,0     4:55,8   21,7   JU
  11. GRAJCIAROVÁ Miška (10)        353        21:04,1     5:13,9   21,4   JU
  12. BARANOVIČ Oliver (10)         181        21:56,3     6:06,1   20,5   JU
  13. ROMAN Martin (14)             120        22:02,2     6:12,0   20,4   JU
  14. GARAJOVÁ Emma (11)             27        22:34,4     6:44,2   19,9   JU
  15. DUREC Marek (12)              183        23:18,8     7:28,6   19,3   JU
  16. HVOŽDALA Lukáš (14)           239        23:28,9     7:38,7   19,2   JU
  17. CHLUBNA Jonáš (7)             324        23:49,3     7:59,1   18,9   JU
  18. ČERNÁKOVÁ Nina (11)            28        23:57,5     8:07,3   18,8   JU
  19. ŠABO Martin (9)               290        23:58,3     8:08,1   18,8   JU
  20. JANEC Alex (9)                220        24:12,3     8:22,1   18,6   JU
  21. JARÁBEK Martin (13)           205        24:17,9     8:27,7   18,5   JU
  22. ĎUREC Matias (6)               66        24:32,7     8:42,5   18,3   JU
  23. REPTOVÁ Barbora (11)           34        24:34,4     8:44,2   18,3   JU
  24. JANCOVÁ Aneta (12)            219        24:40,5     8:50,3   18,2   JU
  25. STANČÍK Marián (10)           147        24:55,2     9:05,0   18,1   JU
  26. ZRÍNI Samuel (12)              76        25:03,6     9:13,4   18,0   JU
  27. KEVICKÝ Viktor (8)            126        25:05,4     9:15,2   17,9   JU
  28. ČABOUN Michal (12)            287        25:07,4     9:17,2   17,9   JU
  29. TALAJKA Tomáš (9)              45        25:07,9     9:17,7   17,9   JU
  30. KOVÁČ Marek (9)               243        25:20,6     9:30,4   17,8   JU
  31. BEDNÁR Tobiáš (9)              67        25:39,1     9:48,9   17,5   JU
  32. GRAJCIAR Ivan (11)            352        25:50,8    10:00,6   17,4   JU
  33. SAKO Šimon (13)               316        26:07,0    10:16,8   17,2   JU
  34. MAJTÁN Milan (14)             241        26:11,0    10:20,8   17,2   JU
  35. KRIN Timotej (14)             225        26:16,6    10:26,4   17,1   JU
  36. ŠTVRTECKÁ Karolína (10)       351        26:19,5    10:29,3   17,1   JU
  37. JANÁS Sebastián (10)           46        26:25,2    10:35,0   17,0   JU
  38. KRIŽAN Lukáš  (10)            282        26:40,6    10:50,4   16,9   JU
  39. ČERNÁK Šimon (13)              29        26:44,0    10:53,8   16,8   JU
  40. DUREC Jaroslav (10)           182        27:04,2    11:14,0   16,6   JU
  41. ILOVIČNÝ Marek (14)           237        27:15,3    11:25,1   16,5   JU
  42. JANÁS Matias (6)               47        27:19,4    11:29,2   16,5   JU
  43. PETRÁŠOVÁ Tamarka (8)           5        27:22,6    11:32,4   16,4   JU
  44. ŠTVRTECKÝ Šimon (9)           350        27:30,4    11:40,2   16,4   JU
  45. SLÁDEK Šimon (11)             310        27:37,5    11:47,3   16,3   JU
  46. GARAJOVÁ Sára (11)            259        27:57,6    12:07,4   16,1   JU
  47. PARACKA Matej (8)             347        28:12,5    12:22,3   16,0   JU
  48. MOCKOVČIAK Tomáš (13)         240        28:25,3    12:35,1   15,8   JU
  49. ČURKA Peter (9)               286        28:30,0    12:39,8   15,8   JU
  50. PÁLENKÁŠ Palko (10)           319        28:37,1    12:46,9   15,7   JU
  51. KLIMEK Jakub (8)              314        28:49,3    12:59,1   15,6   JU
  52. KRIŽANOVÁ Katarína (13)       306        29:30,7    13:40,5   15,2   JU
  53. ŽABKOVÁ Nina (2)              321        30:02,3    14:12,1   15,0   JU
  54. KURAČKA Martin Junior (7)      91        30:09,7    14:19,5   14,9   JU
  55. ROHÁČKOVÁ Vanda (4)           308        30:12,3    14:22,1   14,9   JU
  56. SODOMA Mladý (10)             179        30:33,8    14:43,6   14,7   JU
  57. TALLOVÁ Natália (8)            38        30:34,3    14:44,1   14,7   JU
  58. ROHÁČKOVÁ Simona (11)         307        30:41,7    14:51,5   14,7   JU
  59. BALÁŽ Pavol (11)              130        30:46,9    14:56,7   14,6   JU
  60. KŇAZSKÝ Šimon (12)            160        30:47,2    14:57,0   14,6   JU
  61. SMETANOVÁ Laura (9)           363        31:03,6    15:13,4   14,5   JU
  62. DUGOVÁ Natália (8)             25        31:05,0    15:14,8   14,5   JU
  63. KRIŽAN Kristián (7)           280        31:10,1    15:19,9   14,4   JU
  64. DOLÁKOVÁ Lucia (10)           185        31:10,7    15:20,5   14,4   JU
  65. SMETANOVÁ Kristína (7)        364        31:25,3    15:35,1   14,3   JU
  66. EISELE Filip (9)              255        31:32,5    15:42,3   14,3   JU
  67. ŠVEC Adam (9)                 208        32:08,2    16:18,0   14,0   JU
  68. EISELE Lukáš (8)              254        32:12,2    16:22,0   14,0   JU
  69. FIGUROVÁ Karolínka (11)       170        32:28,0    16:37,8   13,9   JU
  70. FERIANCOVÁ Eliška (9)         252        32:33,4    16:43,2   13,8   JU
  71. CIBULKA Marko (5)             365        34:06,1    18:15,9   13,2   JU
  72. SADLOŇOVÁ Sofi (9)            303        34:55,7    19:05,5   12,9   JU
  73. SADLOŇ Matúš viliam  (6)      304        34:56,4    19:06,2   12,9   JU
  74. BIELČÍKOVÁ Vanesa (12)        218        35:01,3    19:11,1   12,8   JU
  75. JANÁČKOVÁ Natália (7)         149        35:13,8    19:23,6   12,8   JU
  76. JARÁBEK Michal (10)           203        35:28,8    19:38,6   12,7   JU
  77. MEDVEĎ Adam (9)               210        36:19,6    20:29,4   12,4   JU
  78. KLASOVITÝ Tibor (7)           253        36:28,3    20:38,1   12,3   JU
  79. KONKUŠOVÁ Nikola (10)          36        36:34,5    20:44,3   12,3   JU
  80. DOLÁKOVÁ Anetka (6)           186        36:43,1    20:52,9   12,3   JU
  81. DUREC Jakub (7)               371        36:51,5    21:01,3   12,2   JU
  82. KORMANÍK Matej (7)            103        37:59,1    22:08,9   11,8   JU
  83. ALLINOVÁ Natália (9)          274        38:38,2    22:48,0   11,6   JU
  84. KEVICKÁ Petra (6)             125        38:43,6    22:53,4   11,6   JU
  85. BEBLAVÝ Matúš (9)             167        39:25,0    23:34,8   11,4   JU
  86. REPTOVÁ Tereza (9)             35        42:02,0    26:11,8   10,7   JU
  87. JANSOVÁ Izabella (6)          348        42:27,1    26:36,9   10,6   JU
  88. SMOLÍK Majko (10)             158        42:47,6    26:57,4   10,5   JU
  89. STANČÍKOVÁ Adelka (8)         144        42:55,5    27:05,3   10,5   JU
  90. BIELČÍKOVÁ Sabin (8)          217        43:05,3    27:15,1   10,4   JU
  91. ŠNIRCOVÁ Thea (6)             320        43:13,5    27:23,3   10,4   JU
  92. DINŽÍKOVÁ Ela (4)             375        43:48,3    27:58,1   10,3   JU
  93. MAUROMMATAKIS Mateo (6)       309        45:50,1    29:59,9    9,8   JU
  94. KLIMEK Matúš (5)              313        45:56,6    30:06,4    9,8   JU
  95. ČERNÁKOVÁ Linda (5)            24        45:57,2    30:07,0    9,8   JU
  96. NEMČEK Michal (4)             173        46:55,5    31:05,3    9,6   JU
  97. ALLINOVÁ Dominika (6)         275        47:33,2    31:43,0    9,5   JU
  98. MOCKOVČIAK Alex (8)           377        47:49,1    31:58,9    9,4   JU
  99. JANČO Alexander (11)           92        52:56,9    37:06,7    8,5   JU
 100. JANČOVÁ Laura (8)              94      1:04:10,5    48:20,3    7,0   JU
 101. TUŠČÁK Lukáš (10)             209      1:08:49,5    52:59,3    6,5   JU
 102. MIKLÁŠ Michal  (13)           235     Nedokončil                     JU

------------------------------------------------------------------------------
 Ženy (15 - 34) - 7500m
------------------------------------------------------------------------------
   1. STANČÍKOVÁ Monika (33)         49        17:26,6        0,0   25,8   ZE
   2. HORNIAKOVÁ Barborka (18)      267        18:02,0       35,4   25,0   ZE
   3. ČUVALOVÁ Megana (15)          178        18:04,4       37,8   24,9   ZE
   4. SVETLÁKOVÁ Nikoleta (24)      213        19:07,7     1:41,1   23,5   ZE
   5. NEVEĎALOVÁ Iveta (29)         368        19:18,4     1:51,8   23,3   ZE
   6. FAJNOROVÁ Soňa (29)            84        19:32,7     2:06,1   23,0   ZE
   7. MARUŠKOVÁ Monika (30)          39        19:35,3     2:08,7   23,0   ZE
   8. SLOBODOVÁ Zuzana (23)         227        20:40,5     3:13,9   21,8   ZE
   9. POTÚČKOVÁ Andrea (24)         192        20:42,0     3:15,4   21,7   ZE
  10. LESAJOVÁ Tereza (16)          123        22:12,8     4:46,2   20,3   ZE
  11. JOZEFKOVÁ Ingrid (27)         322        22:14,1     4:47,5   20,2   ZE
  12. HORNÁKOVÁ Adela (24)          337        22:40,0     5:13,4   19,9   ZE
  13. TOMEKOVÁ Klaudia (17)          58        23:16,2     5:49,6   19,3   ZE
  14. VRÁBLOVÁ Barbora (28)         137        23:18,3     5:51,7   19,3   ZE
  15. DURCOVÁ Katarína (26)         333        23:35,8     6:09,2   19,1   ZE
  16. SVETLÍKOVÁ Branislava (30)    132        24:26,1     6:59,5   18,4   ZE
  17. BACHORÍKOVÁ Miroslava (29)    335        27:54,9    10:28,3   16,1   ZE
  18. VYDARENÁ Lenka (30)           292        27:55,2    10:28,6   16,1   ZE
  19. DRŽKOVÁ Daniela (24)          339        36:25,5    18:58,9   12,4   ZE
  20. ALLINOVÁ Anna (33)            273        47:55,0    30:28,4    9,4   ZE
  21. MOJŽIŠOVÁ Kristína (25)       293        50:31,7    33:05,1    8,9   ZE
  22. SADLOŇOVÁ Silvia (29)         305     Nedokončil                     ZE

------------------------------------------------------------------------------
 Veteránky (35 a viac) - 7500m
------------------------------------------------------------------------------
   1. Kállay Soňa (38)                3        16:17,0        0,0   27,6  VZ1
   2. ŠTVRTECKÁ Alena (37)          110        17:09,8       52,8   26,2  VZ1
   3. SAMEKOVÁ Simona (35)          327        17:54,0     1:37,0   25,1  VZ1
   4. CÍBIKOVÁ Antónia (52)         204        18:23,9     2:06,9   24,5  VZ1
   5. TALLOVÁ Jana (38)              37        18:36,1     2:19,1   24,2  VZ1
   6. GRACIKOVÁ Ľuba (51)           145        19:25,1     3:08,1   23,2  VZ1
   7. GRAJCIAROVÁ Veronika (41)     109        19:38,5     3:21,5   22,9  VZ1
   8. ČERNÁKOVÁ Lívia (39)           30        20:23,2     4:06,2   22,1  VZ1
   9. VALACHOVÁ Boba (46)            87        20:50,0     4:33,0   21,6  VZ1
  10. DURCOVÁ Ružena (67)           373        20:54,6     4:37,6   21,5  VZ1
  11. ROMANOVÁ Ivana (43)           121        21:12,1     4:55,1   21,2  VZ1
  12. JANIGOVÁ Jana (42)            277        21:42,3     5:25,3   20,7  VZ1
  13. ŠTETINOVÁ Dana (45)           265        22:07,5     5:50,5   20,3  VZ1
  14. MICHALCOVÁ Martina (41)       164        22:10,0     5:53,0   20,3  VZ1
  15. DURCOVÁ Anička (35)           105        22:56,9     6:39,9   19,6  VZ1
  16. VALÁŠKOVÁ Vladimíra (40)       88        24:22,1     8:05,1   18,5  VZ1
  17. ZDENKOVÁ Zuzka (44)           127        24:26,7     8:09,7   18,4  VZ1
  18. FURKOVÁ Eva (43)               18        25:34,7     9:17,7   17,6  VZ1
  19. KOVÁČOVÁ Eva (42)             244        26:32,6    10:15,6   17,0  VZ1
  20. TOMEKOVÁ Gabriela (45)         57        26:48,5    10:31,5   16,8  VZ1
  21. JANÁČKOVÁ Eva (39)            148        27:48,8    11:31,8   16,2  VZ1
  22. NOVÁKOVÁ Ľubica (44)          162        29:13,5    12:56,5   15,4  VZ1
  23. GAZDOVÁ Monika (35)           161        30:17,2    14:00,2   14,9  VZ1
  24. PÁLENKÁŠOVÁ Jana (41)         318        31:36,7    15:19,7   14,2  VZ1
  25. BABIAROVÁ Viera (66)          284        32:42,1    16:25,1   13,8  VZ1
  26. DURCOVÁ Zuzana (42)           370        38:04,0    21:47,0   11,8  VZ1
  27. JANČOVÁ Martina (37)           95      1:03:40,5    47:23,5    7,1  VZ1
  28. TALLOVÁ Anna (61)             354     Nedokončil                    VZ1

------------------------------------------------------------------------------
 Muži (15 - 34) - 7500m
------------------------------------------------------------------------------
   1. REHORA Radoslav (33)          216        12:24,8        0,0   36,3   MU
   2. KRIŠTOFÍK Juraj (34)          360        12:41,3       16,5   35,5   MU
   3. ONDRIŠ Marek (24)             295        13:58,0     1:33,2   32,2   MU
   4. ALUŠIC Michal (24)            362        13:58,1     1:33,3   32,2   MU
   5. FAKO Michal (33)              294        14:07,3     1:42,5   31,9   MU
   6. SVATÍK Daniel (24)              4        14:13,4     1:48,6   31,6   MU
   7. MIKLOVIČ Denis (26)           214        14:18,0     1:53,2   31,5   MU
   8. SRNEC Kryštof (21)            361        14:22,4     1:57,6   31,3   MU
   9. MICHLER Jozef (23)            296        14:36,1     2:11,3   30,8   MU
  10. ČUKAN Martin (30)             180        14:37,4     2:12,6   30,8   MU
  11. DINŽÍK Viliam (33)            117        15:25,4     3:00,6   29,2   MU
  12. HANTÁK Miroslav (32)          143        15:26,4     3:01,6   29,1   MU
  13. KUBÍČEK Radovan (19)          341        15:31,6     3:06,8   29,0   MU
  14. JASTRÁB Martin  (30)          312        15:39,5     3:14,7   28,7   MU
  15. PRIBIŠ Jozef (33)             323        15:50,9     3:26,1   28,4   MU
  16. ČEPKO Ondrej (32)              44        16:08,9     3:44,1   27,9   MU
  17. DERMÍŠEK Milan (31)           184        16:16,6     3:51,8   27,6   MU
  18. ZRUTTA Pavol (34)              51        16:19,0     3:54,2   27,6   MU
  19. TALLO Filip (31)              139        16:23,6     3:58,8   27,5   MU
  20. ELIÁŠ Martin (32)             356        16:34,9     4:10,1   27,1   MU
  21. BOUŠEK Jiří (33)               52        16:37,0     4:12,2   27,1   MU
  22. BOHÁČ Sylvester (23)          112        16:45,2     4:20,4   26,9   MU
  23. CHLUBNA Adam (16)             325        16:56,1     4:31,3   26,6   MU
  24. KOŠTIAL Lukáš (23)            114        17:43,8     5:19,0   25,4   MU
  25. LONDÁK Juraj (16)             331        18:16,2     5:51,4   24,6   MU
  26. KUBOVČIAK Adam (15)           193        18:25,5     6:00,7   24,4   MU
  27. KOVÁČ Radovan (30)             42        18:28,3     6:03,5   24,4   MU
  28. PAVLÍK Michal (30)            300        18:50,1     6:25,3   23,9   MU
  29. MICHALEC Marek (28)           379        18:54,1     6:29,3   23,8   MU
  30. MICHALEC Matúš (15)           163        19:19,7     6:54,9   23,3   MU
  31. BÁTO Miroslav (27)             60        19:20,3     6:55,5   23,3   MU
  32. DUGA Andrej  (15)             169        19:34,5     7:09,7   23,0   MU
  33. BACHAR Milan (29)              59        19:42,1     7:17,3   22,8   MU
  34. ZEMAN Adam (28)               346        20:01,8     7:37,0   22,5   MU
  35. ILOVIČNÝ Miroslav (19)        238        20:07,0     7:42,2   22,4   MU
  36. KOLÁRIK Miroslav Junior (24)  226        21:57,7     9:32,9   20,5   MU
  37. BARÁNEK Stano (16)            236        22:35,5    10:10,7   19,9   MU
  38. KRIŽAN Jakub (15)             283        22:49,0    10:24,2   19,7   MU
  39. KRIŽAN Michal (16)            281        22:55,6    10:30,8   19,6   MU
  40. PRAŽENKA Martin (34)           69        26:38,2    14:13,4   16,9   MU
  41. ALLINA Martin (33)            272        39:38,2    27:13,4   11,4   MU
  42. KAČIC Kristián (16)           343     Nedokončil                     MU
  43. SADLOŇ Matúš  (32)            302     Nedokončil                     MU

------------------------------------------------------------------------------
 Veteráni (35 - 49) - 7500m
------------------------------------------------------------------------------
   1. ŠTVRTECKÝ Jaroslav (38)       111        13:27,0        0,0   33,5  VM1
   2. STANČÍK Martin (43)            50        13:27,5        0,5   33,4  VM1
   3. KOLLÁR Ivan (45)              215        13:30,2        3,2   33,3  VM1
   4. BACHRATÝ Roman (37)           175        14:14,8       47,8   31,6  VM1
   5. TOMKA Michal (36)             151        14:16,0       49,0   31,5  VM1
   6. MELEG Richard (48)             11        14:18,8       51,8   31,4  VM1
   7. ŠULOVSKÝ Martin (38)           48        14:25,7       58,7   31,2  VM1
   8. ŽÁK Róbert (40)                41        14:41,8     1:14,8   30,6  VM1
   9. PERIČKA Roman (47)            222        14:48,1     1:21,1   30,4  VM1
  10. HRADSKÝ Ján (46)              233        14:55,5     1:28,5   30,2  VM1
  11. VALKO Vojtech (45)              2        15:00,3     1:33,3   30,0  VM1
  12. HOLOŠKA Andrej (38)           171        15:01,3     1:34,3   30,0  VM1
  13. MACO Miloš (35)                14        15:01,3     1:34,3   30,0  VM1
  14. LESAJ Daniel (46)             124        15:03,7     1:36,7   29,9  VM1
  15. BAJZA Martin (43)              64        15:08,3     1:41,3   29,7  VM1
  16. TÓTH Tomáš (38)               260        15:21,1     1:54,1   29,3  VM1
  17. SUCHÝ Jozef (45)               10        15:48,0     2:21,0   28,5  VM1
  18. LIŠKA Pavol (48)               13        16:10,7     2:43,7   27,8  VM1
  19. REPTA Vladislav (41)           33        16:18,6     2:51,6   27,6  VM1
  20. MIKLOVIČ Tomáš (39)             9        16:26,2     2:59,2   27,4  VM1
  21. ČECH Ivan (37)                223        16:48,7     3:21,7   26,8  VM1
  22. ČECHVAL Juraj (46)              7        16:57,4     3:30,4   26,5  VM1
  23. ALINA Ján (40)                328        17:05,6     3:38,6   26,3  VM1
  24. JANÁČEK Róbert (41)            16        17:15,7     3:48,7   26,1  VM1
  25. REPTA Peter (43)              107        17:34,1     4:07,1   25,6  VM1
  26. SMYČKA Marián (44)              8        17:38,1     4:11,1   25,5  VM1
  27. SLIACKÝ Juraj (45)             32        17:40,4     4:13,4   25,5  VM1
  28. VOLÁR Andrej (39)             118        17:53,0     4:26,0   25,2  VM1
  29. HUDEC Miloš (42)              340        18:04,2     4:37,2   24,9  VM1
  30. KURPEL Róbert (41)             74        18:11,7     4:44,7   24,7  VM1
  31. BABIAR Ľubomír (39)           291        18:23,3     4:56,3   24,5  VM1
  32. SMOLÍČEK Branislav (46)        21        18:52,5     5:25,5   23,8  VM1
  33. NIKOTA Juraj (44)              40        19:37,1     6:10,1   22,9  VM1
  34. KOBZA Marcel (43)             246        20:21,4     6:54,4   22,1  VM1
  35. GRAJCIAR Michal (44)          108        20:24,8     6:57,8   22,0  VM1
  36. DJEGOVIČ Siniša (42)           78        20:32,0     7:05,0   21,9  VM1
  37. ROMAN Ivan (48)               119        20:59,5     7:32,5   21,4  VM1
  38. MAREČEK Jaroslav (42)         367        21:00,0     7:33,0   21,4  VM1
  39. JARÁBEK Martin (39)           207        21:26,4     7:59,4   21,0  VM1
  40. DUGA Andrej (41)              168        21:26,6     7:59,6   21,0  VM1
  41. FURKO Róbert (46)              19        21:45,2     8:18,2   20,7  VM1
  42. VALKA Milan (45)                6        21:55,4     8:28,4   20,5  VM1
  43. KODAJ Jaroslav (45)           279        22:16,9     8:49,9   20,2  VM1
  44. KURAČKA Martin (43)            89        22:54,9     9:27,9   19,6  VM1
  45. SODOMA Chudóžnik (47)          80        24:19,7    10:52,7   18,5  VM1
  46. KIŠOŇ Ivan (40)               202        25:24,3    11:57,3   17,7  VM1
  47. PÁLENKÁŠ Ivan (40)            317        25:52,0    12:25,0   17,4  VM1
  48. MASZNY Peter (43)             298        26:31,5    13:04,5   17,0  VM1
  49. PODPERA Tomáš (37)            315        26:37,0    13:10,0   16,9  VM1
  50. ČURKA Tomáš (43)              288        27:30,0    14:03,0   16,4  VM1
  51. ŠTEFÚNEK Peter (47)           242        27:40,4    14:13,4   16,3  VM1
  52. SLÁDEK Ján (43)               245        28:14,9    14:47,9   15,9  VM1
  53. BALÁŽ Pavol (45)              131        30:12,4    16:45,4   14,9  VM1
  54. DUREC Radovan  (41)           372        37:04,0    23:37,0   12,1  VM1
  55. SMOLÍK Mário (43)             159        42:17,6    28:50,6   10,6  VM1
  56. JANČO Richard (42)             93        52:28,5    39:01,5    8,6  VM1
  57. ŽABKA Radomír (48)            263     Nedokončil                    VM1

------------------------------------------------------------------------------
 Veteráni (50 a viac) - 7500m
------------------------------------------------------------------------------
   1. CHLUBALA Rastislav (50)       269        13:41,9        0,0   32,9  VM2
   2. MITTÁK Ľubomír (51)           140        14:25,4       43,5   31,2  VM2
   3. KAČIC Peter (50)              344        15:01,3     1:19,3   30,0  VM2
   4. HUTYRA Jaroslav (57)          172        15:11,2     1:29,3   29,6  VM2
   5. KELLER Dušan (52)             221        15:47,4     2:05,5   28,5  VM2
   6. NOSKO Ján (55)                 65        16:02,2     2:20,3   28,1  VM2
   7. STANČÍK Roman (52)             12        16:09,4     2:27,5   27,9  VM2
   8. JURÁŠ Pavol (66)              106        16:39,0     2:57,1   27,0  VM2
   9. ČAVOJSKÝ Ján (53)             224        16:44,2     3:02,3   26,9  VM2
  10. DEKÁNEK Pavol (68)            258        16:46,3     3:04,4   26,8  VM2
  11. PAKAN Zdeno (51)              129        17:15,4     3:33,5   26,1  VM2
  12. JASTRÁB Vladimír (58)         311        17:18,7     3:36,8   26,0  VM2
  13. CÍBIK Roman (50)              206        17:20,7     3:38,8   25,9  VM2
  14. CISÁR Jozef (68)              326        17:45,3     4:03,4   25,3  VM2
  15. GARAJ Michal (62)             270        17:54,6     4:12,7   25,1  VM2
  16. KRIŽKA Igor (58)               15        18:30,0     4:48,1   24,3  VM2
  17. ZOLTFAY Jaroslav (69)         146        18:52,4     5:10,5   23,8  VM2
  18. MAIER Ladislav (74)           256        19:06,3     5:24,4   23,6  VM2
  19. BOŠÁK Miro (50)                85        19:18,1     5:36,2   23,3  VM2
  20. FIALA Vlado (62)              212        19:37,7     5:55,8   22,9  VM2
  21. TOMIS Jiří  (72)              257        19:59,8     6:17,9   22,5  VM2
  22. DREISEITEL Dušan (58)           1        20:13,2     6:31,3   22,3  VM2
  23. BOUŠEK Jiří (65)               53        20:25,4     6:43,5   22,0  VM2
  24. LONDÁK Štefan (51)            332        20:37,9     6:56,0   21,8  VM2
  25. DUREC Miroslav (66)           374        20:54,5     7:12,6   21,5  VM2
  26. POTÚČEK Štefan (54)           191        20:57,4     7:15,5   21,5  VM2
  27. TALLO Ján (63)                355        21:03,6     7:21,7   21,4  VM2
  28. ŠTETINA Milan (51)            264        22:00,8     8:18,9   20,4  VM2
  29. ŠTEFULA Ivan (50)             141        22:10,9     8:29,0   20,3  VM2
  30. KOVÁČ Milan (58)               43        22:24,7     8:42,8   20,1  VM2
  31. MOCKOVČIAK Milan (68)          79        22:44,8     9:02,9   19,8  VM2
  32. FIGURA Miro (62)               75        22:55,2     9:13,3   19,6  VM2
  33. LESAJ Peter (73)              122        23:11,1     9:29,2   19,4  VM2
  34. ADAMEC Johny (55)              86        23:44,3    10:02,4   19,0  VM2
  35. ADÁMEK Klobáska pavol (57)    128        24:07,4    10:25,5   18,7  VM2
  36. KOLÁRIK Martin (50)           376        24:10,6    10:28,7   18,6  VM2
  37. HYŽA Jaroslav (79)            229        25:56,9    12:15,0   17,3  VM2
  38. PARACKA Baraslav (69)         299        26:14,1    12:32,2   17,2  VM2
  39. PRIESOL Pavol (63)            366        27:29,7    13:47,8   16,4  VM2
  40. GÁLA Laco (61)                231        27:36,9    13:55,0   16,3  VM2
  41. OMASTA Miroslav (62)          211        30:41,2    16:59,3   14,7  VM2
  42. BABIAR Pavel (73)             285        32:12,1    18:30,2   14,0  VM2

------------------------------------------------------------------------------
 MTB ženy - 9500m
------------------------------------------------------------------------------
   1. KADLECOVÁ Alexandra (11)       23        33:03,2        0,0   17,2  MZE
   2. KADLECOVÁ Zuzana (42)          20        35:43,2     2:40,0   16,0  MZE
   3. KORMANÍKOVÁ Katarína (19)     101        36:00,4     2:57,2   15,8  MZE
   4. ZÁVODNÁ Eva (49)               61        37:48,0     4:44,8   15,1  MZE
   5. DURCOVÁ Táňa (20)             197        38:12,9     5:09,7   14,9  MZE
   6. JANOVÍČKOVÁ Jana (30)          70        38:37,0     5:33,8   14,8  MZE
   7. KAVICKÁ Terka (16)            154        45:09,2    12:06,0   12,6  MZE
   8. MARTIŠOVÁ Michala (36)        177        45:17,5    12:14,3   12,6  MZE
   9. NOVÁKOVÁ Natália (16)         155        51:08,6    18:05,4   11,1  MZE

------------------------------------------------------------------------------
 MTB muži - 9500m
------------------------------------------------------------------------------
   1. ŠTVRTECKÝ Jaroslav (38)       349        24:28,7        0,0   23,3  MMU
   2. SVATÍK Daniel (24)             90        25:29,8     1:01,1   22,4  MMU
   3. MIKULEC Matúš (15)             17        25:33,0     1:04,3   22,3  MMU
   4. MOSNÝ Peter (32)              345        25:33,6     1:04,9   22,3  MMU
   5. MIČKA Michal (34)              81        26:15,5     1:46,8   21,7  MMU
   6. KASÁK Zdeno (38)              100        26:21,1     1:52,4   21,6  MMU
   7. ZEMAN Tomáš (31)              176        27:12,5     2:43,8   20,9  MMU
   8. KADLEC Nicolas (13)            22        27:37,0     3:08,3   20,6  MMU
   9. DUREC Miroslav (30)           138        28:00,2     3:31,5   20,4  MMU
  10. ŠVANCARA Ivan (31)            104        28:28,0     3:59,3   20,0  MMU
  11. JURÁŠ Pavol ml. (38)           97        28:28,1     3:59,4   20,0  MMU
  12. MARUŠKA Juraj (35)            329        28:32,5     4:03,8   20,0  MMU
  13. ANDEL Adam (29)                99        29:00,7     4:32,0   19,6  MMU
  14. HORNIAK Matej (17)            268        29:03,0     4:34,3   19,6  MMU
  15. VETRÁK Robo (43)              116        29:08,1     4:39,4   19,6  MMU
  16. MALEČKA Ivan (31)              82        29:20,7     4:52,0   19,4  MMU
  17. STUCHLÝ Timotej (14)           55        29:54,5     5:25,8   19,1  MMU
  18. KRIHO Marián (41)             271        29:56,0     5:27,3   19,0  MMU
  19. BELAN Michal (17)              56        30:22,9     5:54,2   18,8  MMU
  20. DRŽÍK Michal (20)             136        30:27,9     5:59,2   18,7  MMU
  21. KOVÁČ Ľubomír (17)             54        30:43,7     6:15,0   18,5  MMU
  22. ŠABO Martin (41)              115        31:03,9     6:35,2   18,3  MMU
  23. ŠVANCARA Martin (30)           98        31:28,0     6:59,3   18,1  MMU
  24. ČEPKO Viktor (27)              83        31:44,8     7:16,1   18,0  MMU
  25. MIHÁLIK Jakub (15)            200        31:45,3     7:16,6   17,9  MMU
  26. NEZNÁMY Ľubomír (37)          249        32:00,8     7:32,1   17,8  MMU
  27. HORNIAK Pavol (51)            266        32:14,4     7:45,7   17,7  MMU
  28. ČERNÁK Peter (44)              31        32:14,7     7:46,0   17,7  MMU
  29. ZÁVODNÝ Igor (49)              62        32:19,4     7:50,7   17,6  MMU
  30. SVETLÍK Ondrej (30)           133        32:46,4     8:17,7   17,4  MMU
  31. KONEČNÝ Ján (38)              188        32:59,3     8:30,6   17,3  MMU
  32. LIŠKA Pavol (48)              113        32:59,9     8:31,2   17,3  MMU
  33. ZMEKO Maroš (30)              330        33:06,2     8:37,5   17,2  MMU
  34. MIHÁLIK Richard (45)          201        33:13,0     8:44,3   17,2  MMU
  35. GÁLA Ladislav (34)            232        33:13,2     8:44,5   17,2  MMU
  36. MARUŠKA Michal (45)           187        33:36,7     9:08,0   17,0  MMU
  37. HRADSKÝ Martin (25)           338        33:57,4     9:28,7   16,8  MMU
  38. BIELČÍK Ján (17)              190        34:26,3     9:57,6   16,6  MMU
  39. KOLÁRIK Miroslav (48)         150        34:33,6    10:04,9   16,5  MMU
  40. NOSKO Lukáš (28)               63        34:39,2    10:10,5   16,4  MMU
  41. DUREC Milan (54)              194        35:02,7    10:34,0   16,3  MMU
  42. KORMANÍK Ondrej (16)          102        35:12,4    10:43,7   16,2  MMU
  43. ŠKRINÁR Richard (17)          234        35:28,2    10:59,5   16,1  MMU
  44. SVOBODA Lukáš (39)             96        35:29,0    11:00,3   16,1  MMU
  45. PETRÁŠ Stanislav (51)          77        35:36,4    11:07,7   16,0  MMU
  46. SÚKUP Jaroslav (30)           250        35:36,5    11:07,8   16,0  MMU
  47. ZRÍNI Michal (39)             142        35:38,3    11:09,6   16,0  MMU
  48. KÁNSKÝ Miroslav (65)          357        36:08,3    11:39,6   15,8  MMU
  49. MAJTÁN Richard (26)           134        36:24,2    11:55,5   15,7  MMU
  50. MOKOŠ Peter (38)               73        37:36,4    13:07,7   15,2  MMU
  51. MARTÁK Miroslav (38)          247        38:03,2    13:34,5   15,0  MMU
  52. CHOCHOLÁČEK Tomáš (36)        248        38:11,4    13:42,7   14,9  MMU
  53. HRDLIČKA Slavomír (35)         71        38:12,0    13:43,3   14,9  MMU
  54. DUREC Slavomír (26)           135        38:25,8    13:57,1   14,8  MMU
  55. ZGURIŠ Branislav (22)         196        39:15,6    14:46,9   14,5  MMU
  56. NOVÁK Štefan (43)             157        39:39,0    15:10,3   14,4  MMU
  57. FOLTÍN Ján (39)               230        39:56,7    15:28,0   14,3  MMU
  58. KODAJ Ján (37)                358        40:06,0    15:37,3   14,2  MMU
  59. BÁTO Miroslav (27)            152        41:28,0    16:59,3   13,7  MMU
  60. PRAŽIENKA Martin (35)         336        41:39,5    17:10,8   13,7  MMU
  61. ŠIMKO Miroslav (29)           334        42:18,7    17:50,0   13,5  MMU
  62. ŽABKA Oliver (22)             262        43:04,1    18:35,4   13,2  MMU
  63. SÚKUP Jakub (24)              195        43:43,6    19:14,9   13,0  MMU
  64. NOVÁK Tomáš (12)              156        44:11,5    19:42,8   12,9  MMU
  65. ADAMEC Milo cifro (62)        301        44:22,4    19:53,7   12,8  MMU
  66. NEMČOVSKÝ Stanislav (44)      251        45:05,2    20:36,5   12,6  MMU
  67. LIŠKA David (12)              261        46:58,7    22:30,0   12,1  MMU
  68. HOLIČ Juraj (16)              342        48:06,0    23:37,3   11,9  MMU
  69. PODMAJERSKÝ Pavol (64)        228        48:07,0    23:38,3   11,8  MMU
  70. PATÁK Miroslav (43)           153        59:48,2    35:19,5    9,5  MMU
  71. STANĚK Viktor (7)             189      1:02:06,5    37:37,8    9,2  MMU
  72. KULÍŠEK Milan (45)            166      1:15:56,6    51:27,9    7,5  MMU
  73. KULÍŠEK Matúš (12)            165      1:16:19,7    51:51,0    7,5  MMU
  74. ŽÁK Vladimír (64)             378     Nedokončil                    MMU
  75. POLÁK Bruno (22)              369     Nedokončil                    MMU
  76. DUREC Milan (55)               72     Nedokončil                    MMU
------------------------------------------------------------------------------





Šárku slivkovú 2020 (33. ročník) sponzorovali:

Mesto Myjava                          Lesjöfors
PLAST PACK, s.r.o.                    22 bikes
Nemosoft Myjava                       CTM
Reštaurácia na plavárni               Dintech
Lekáreň BENE TE Trenčín               Tesa servis
Kúpeľne - svietidlá Myjava            Movies bar Myjava
Herbex Hrašné                         N-GROUP Myjava
GALAXI                                Chlebík transport
Pezinská pivnica                      ELI PLUS s.r.o.
SK FARM PARTNERS                      Správa majetku mesta Myjava
NAD RESS                              Lucka minerálne vody
Samtek kúpeľnové štúdio               Stas Myjava
drmobile.sk                           Stone industry s.r.o.
GH studio                             Tesco Myjava
Gestor H                              Cyklocentrum Cambel
SPIN MY BODY Myjava                   X BODY Myjava
Dia Slovensko                         Pyxel art media
Juraj a Majo                          i-rock Ľubo Caltík
PFS Brezová pod Bradlom               MY Bikes
Stavebniny Bauco                      OK AUTO
Pragmasys                             CEP Scherdel Pružiny
TVINMIRO                              FRESH potraviny
Tova Myjava                           STAR Myjava
Tubex                                 MYPRINT
World Wine gallery Myjava             Commander
Skiland Stará Myjava                  Auto Malek
Moja Slovakia                         MY TAXI - záhrada
Pavol Líška za Ministerstvo obrany    Fitness centrum Gold Gym Myjava
Lujana papiernictvo-hračkárstvo

Kompletné výsledky všetkých ročníkov nájdete na: www.chirasys.sk/sarka
Hlavná stránka | 2019| Na stiahnutie |