Hlavná stránka | 2021| Na stiahnutie |
11.06.2022                    Šárka slivková 2022 - 35. ročník


 Por. Meno (vek)                   Št.č.         Čas      Odstup    km/h  Kat
------------------------------------------------------------------------------
 Juniori (0 - 14) - 7500m
------------------------------------------------------------------------------
   1. STANČÍK Marián (12)           202        17:12,1        0,0   26,2   JU
   2. SLIACKY Samuel (12)            28        19:21,4     2:09,3   23,2   JU
   3. BEDNÁR Tobiáš (11)             75        21:08,4     3:56,3   21,3   JU
   4. BARANOVIČ Oliver (12)          77        21:48,4     4:36,3   20,6   JU
   5. JANCOVÁ Aneta (14)             60        22:12,2     5:00,1   20,3   JU
   6. GARAJOVÁ Sára (13)            226        23:30,4     6:18,3   19,1   JU
   7. KEVICKÝ Viktor (10)           107        24:08,2     6:56,1   18,6   JU
   8. ZRÍNI Samuel (14)             113        24:11,2     6:59,1   18,6   JU
   9. GARAJOVÁ Emma (13)             68        24:19,3     7:07,2   18,5   JU
  10. DURCOVÁ Radka (12)            148        24:47,2     7:35,1   18,2   JU
  11. TALAJKA Tomáš (11)             92        24:53,6     7:41,5   18,1   JU
  12. ČERNÁKOVÁ Nina (13)            18        24:56,3     7:44,2   18,0   JU
  13. ŠTVRTECKÁ Karolína (13)        45        25:08,0     7:55,9   17,9   JU
  14. PÁLENKÁŠ Pavel (12)           155        25:12,5     8:00,4   17,9   JU
  15. ZEMAN Jakub (10)               64        25:32,3     8:20,2   17,6   JU
  16. PAVLÚS Leo (11)                14        25:36,3     8:24,2   17,6   JU
  17. BALÁŽ Pavol (13)              264        25:50,0     8:37,9   17,4   JU
  18. PARACKA Adam (12)             262        25:55,6     8:43,5   17,4   JU
  19. KURAČKA Jakob Martin (9)       78        26:32,0     9:19,9   17,0   JU
  20. BARTOŠOVÁ Anića (14)           59        27:33,4    10:21,3   16,3   JU
  21. KRČOVÁ Šeberová Ema (10)        5        27:33,9    10:21,8   16,3   JU
  22. JANÁČKOVÁ Natália (9)         160        27:34,3    10:22,2   16,3   JU
  23. DEDÍK Tomáš (12)              260        27:54,5    10:42,4   16,1   JU
  24. PARACKA Matej (10)            261        28:01,0    10:48,9   16,1   JU
  25. GÁLIK Lukáš (10)              137        28:02,0    10:49,9   16,1   JU
  26. KORČÁK Tibor (11)             229        28:06,4    10:54,3   16,0   JU
  27. DOLÁKOVÁ Lucia (12)           122        28:32,5    11:20,4   15,8   JU
  28. VISELKOVÁ Nela (12)           165        28:33,7    11:21,6   15,8   JU
  29. KRIŽAN Kristián (9)           211        28:36,5    11:24,4   15,7   JU
  30. VOJTEK Tobias (12)            164        28:44,8    11:32,7   15,7   JU
  31. KŇAZSKÝ Šimon (14)             95        28:50,4    11:38,3   15,6   JU
  32. MAREČE Martin (10)            287        28:54,0    11:41,9   15,6   JU
  33. DUREC Jakub (9)               146        29:05,2    11:53,1   15,5   JU
  34. DUGOVÁ Simona (12)             83        29:09,4    11:57,3   15,4   JU
  35. KVASNICOVÁ Hana (3)           196        29:32,6    12:20,5   15,2   JU
  36. STANČÍKOVÁ Adelka (9)         199        30:06,0    12:53,9   15,0   JU
  37. KEVICKÁ Petra (8)             108        30:08,0    12:55,9   14,9   JU
  38. ŠERFELOVÁ Eliška (11)         158        30:25,3    13:13,2   14,8   JU
  39. KVASNICA Juraj (7)            195        30:33,4    13:21,3   14,7   JU
  40. BOOR Tobias (6)                62        30:33,9    13:21,8   14,7   JU
  41. MIHÁLIK Oliver (10)            70        30:36,4    13:24,3   14,7   JU
  42. PARACKOVÁ Vanesa (12)          82        30:59,6    13:47,5   14,5   JU
  43. CHLUBNA Jerguš (8)            207        31:04,5    13:52,4   14,5   JU
  44. ŠIMKOVÁ Barbora (13)           67        31:11,5    13:59,4   14,4   JU
  45. ZACHAR Sebastián (7)           15        31:12,4    14:00,3   14,4   JU
  46. SVATÍKOVÁ Nina (9)            128        31:31,2    14:19,1   14,3   JU
  47. SZABOVÁ Michaela (9)            8        33:27,8    16:15,7   13,4   JU
  48. TALLOVÁ Naty (10)              34        34:16,3    17:04,2   13,1   JU
  49. ČERNÁKOVÁ Linda (7)            17        35:08,0    17:55,9   12,8   JU
  50. KLASOVITÝ Dominik (7)         192        35:34,0    18:21,9   12,7   JU
  51. DOLÁKOVÁ Anetka (8)           123        35:48,9    18:36,8   12,6   JU
  52. ČURKA Peter (12)              214        36:15,3    19:03,2   12,4   JU
  53. SLÁDEČKOVÁ Michaela (9)       103        36:48,8    19:36,7   12,2   JU
  54. MARUŠKOVÁ Laura (9)            32        36:56,3    19:44,2   12,2   JU
  55. MIZERÁK Matias (8)            176        37:17,0    20:04,9   12,1   JU
  56. HRINOVÁ Grétka (12)            81        39:36,0    22:23,9   11,4   JU
  57. ČECHMÁNKOVÁ Amália (8)        174        39:41,6    22:29,5   11,3   JU
  58. KŇAZSKÁ Aneta (9)              97        39:44,6    22:32,5   11,3   JU
  59. PARACKA Nikolas (8)            80        39:59,7    22:47,6   11,3   JU
  60. ŠVANCAROVÁ Sára (7)           189        40:18,1    23:06,0   11,2   JU
  61. SZABO Alex (6)                 87        40:53,3    23:41,2   11,0   JU
  62. MITTÁKOVÁ Hanka (7)           244        41:32,0    24:19,9   10,8   JU
  63. BUČENCOVÁ Kajka (9)            35        46:41,9    29:29,8    9,6   JU
  64. FOLTÍNOVÁ Zuzanka (9)          41        47:47,3    30:35,2    9,4   JU
  65. BLŠŤÁK Filipko a Martinko (8)  66        48:01,3    30:49,2    9,4   JU
  66. KOLÁRIKOVÁ Alžbeta (6)        233        48:09,0    30:56,9    9,3   JU
  67. BARTOŠOVÁ Laura (11)          273        48:38,0    31:25,9    9,3   JU
  68. DOLÁKOVÁ Alica (5)            124        55:49,4    38:37,3    8,1   JU
  69. KLASOVITÝ Martin (6)          289        57:59,0    40:46,9    7,8   JU

------------------------------------------------------------------------------
 Ženy (15 - 34) - 7500m
------------------------------------------------------------------------------
   1. STANČÍKOVÁ Monika (34)        201        18:20,4        0,0   24,5   ZE
   2. SLOBODOVÁ Zuzana (25)         139        19:02,8       42,4   23,6   ZE
   3. DINŽÍKOVÁ Petra (34)           20        22:48,3     4:27,9   19,7   ZE
   4. REZBÁRIKOVÁ Lucia (16)        179        25:16,1     6:55,7   17,8   ZE
   5. FAKOVÁ Michaela (28)          218        26:24,8     8:04,4   17,0   ZE
   6. KVASNICOVÁ Alžbeta (32)       194        27:48,8     9:28,4   16,2   ZE
   7. DURCOVÁ Kristína (25)         230        33:30,0    15:09,6   13,4   ZE
   8. DURCOVÁ Katarína (28)         231        34:39,8    16:19,4   13,0   ZE
   9. DRŽKOVÁ Daniela (26)          166        36:56,7    18:36,3   12,2   ZE

------------------------------------------------------------------------------
 Veteránky (35 a viac) - 7500m
------------------------------------------------------------------------------
   1. ŠTVRTECKÁ Alena (39)           46        17:10,0        0,0   26,2  VZ1
   2. KÁLLAYOVÁ Soňa (40)           277        17:21,0       11,0   25,9  VZ1
   3. MICHALCOVÁ Martina (43)        40        21:20,9     4:10,9   21,1  VZ1
   4. ZDENKOVÁ Zuzka (46)           110        21:49,9     4:39,9   20,6  VZ1
   5. DURCOVÁ Anna (35)              53        22:07,1     4:57,1   20,3  VZ1
   6. ČERNÁKOVÁ Lívia (41)           19        22:08,8     4:58,8   20,3  VZ1
   7. VALACHOVÁ Boba (48)           112        22:17,1     5:07,1   20,2  VZ1
   8. KOVÁČOVÁ Ivana (45)           224        23:14,6     6:04,6   19,4  VZ1
   9. MELEGOVÁ Zdenka (40)           74        24:54,7     7:44,7   18,1  VZ1
  10. KLINKOVSKÁ Eva (49)            36        25:07,2     7:57,2   17,9  VZ1
  11. ŠEDIVÁ Danka (49)              94        25:29,5     8:19,5   17,7  VZ1
  12. JANÁČKOVÁ Eva (41)            161        27:58,7    10:48,7   16,1  VZ1
  13. TALAJKOVÁ Eva (43)             93        27:59,9    10:49,9   16,1  VZ1
  14. KORČÁKOVÁ Elena (45)          228        28:27,9    11:17,9   15,8  VZ1
  15. KIŠOŇOVÁ Elenka (45)          197        31:30,8    14:20,8   14,3  VZ1
  16. CHLEBUŠOVÁ Zuzana (44)        142        32:41,6    15:31,6   13,8  VZ1
  17. ČURKOVÁ Lenka (43)            215        32:47,0    15:37,0   13,7  VZ1
  18. PÁLENKÁŠOVÁ Jana (43)         156        33:33,0    16:23,0   13,4  VZ1
  19. SKOKOVÁ Anna (38)             210        33:36,6    16:26,6   13,4  VZ1
  20. ŠKARÍTKOVÁ M. (kolobež.) (37) 126        34:47,4    17:37,4   12,9  VZ1
  21. SLÁDEČKOVÁ Martina (38)       104        37:28,0    20:18,0   12,0  VZ1
  22. KŇAZSKÁ Monika (37)            98        39:18,8    22:08,8   11,4  VZ1
  23. ŠTAJGEROVÁ Lucia (46)          88        40:23,3    23:13,3   11,1  VZ1
  24. DURCOVÁ Ružena (69)           141        41:02,0    23:52,0   11,0  VZ1
  25. ŠTAJGEROVÁ Viera (68)          86        41:23,3    24:13,3   10,9  VZ1
  26. BABIAROVÁ Viera (68)          212        43:44,8    26:34,8   10,3  VZ1
  27. PAVLÚSOVÁ Barbora (35)        234        47:17,0    30:07,0    9,5  VZ1
  28. BARTOŠOVÁ Miroslava (40)      272        49:08,0    31:58,0    9,2  VZ1
  29. VALLOVÁ Viera (49)            271        49:38,0    32:28,0    9,1  VZ1

------------------------------------------------------------------------------
 Muži (15 - 34) - 7500m
------------------------------------------------------------------------------
   1. MOSNÝ Peter ml. (34)           85        14:10,3        0,0   31,8   MU
   2. POLÁK Bruno (24)              288        14:29,0       18,7   31,1   MU
   3. KOTORA Ján Filip (31)          27        15:44,6     1:34,3   28,6   MU
   4. MIKLOVIČ Denis (27)           279        15:57,8     1:47,5   28,2   MU
   5. MACEK Lukáš (23)              283        16:03,5     1:53,2   28,0   MU
   6. SVOBODA Lukáš ml. (34)         91        16:10,1     1:59,8   27,8   MU
   7. DERMÍŠEK Milan (33)           135        16:37,2     2:26,9   27,1   MU
   8. DOBIÁŠ Martin (16)            106        16:55,6     2:45,3   26,6   MU
   9. HRADSKÝ Rado (15)             114        17:06,4     2:56,1   26,3   MU
  10. ČEPKO Ondrej (34)              37        17:13,3     3:03,0   26,1   MU
  11. KORMANÍK Ondrej (18)          237        17:46,4     3:36,1   25,3   MU
  12. CHLUBNA Adam (18)             187        17:56,8     3:46,5   25,1   MU
  13. LÍŠKA Patrik (26)             150        18:17,3     4:07,0   24,6   MU
  14. POTÚČEK Tomáš (31)            101        18:48,2     4:37,9   23,9   MU
  15. BÁTO Miroslav (29)            184        19:26,8     5:16,5   23,1   MU
  16. KOVÁČ Radovan (32)            102        19:40,1     5:29,8   22,9   MU
  17. ŠURIN Alex (15)               285        21:12,0     7:01,7   21,2   MU
  18. KUČERÁK Martin (32)           111        21:28,8     7:18,5   20,9   MU
  19. PAVLÍK Michal (32)             30        21:32,8     7:22,5   20,9   MU
  20. ČURKA Martin (15)             217        21:37,4     7:27,1   20,8   MU
  21. ILOVIČNÝ Miroslav (21)        121        22:39,7     8:29,4   19,9   MU
  22. PAVLÚS Patrik (20)             12        23:00,6     8:50,3   19,6   MU
  23. VALÚŠEK Pavol (15)            169        24:36,0    10:25,7   18,3   MU
  24. KRIŽAN Michal (18)            221        25:28,0    11:17,7   17,7   MU
  25. MATEJÁK Andrej (32)            31        25:57,2    11:46,9   17,3   MU
  26. POSPIECH Damián (15)          246        27:28,0    13:17,7   16,4   MU
  27. KOČIŠ Viktor (31)             240        28:50,3    14:40,0   15,6   MU
  28. SAKO Simon (15)               247        29:22,2    15:11,9   15,3   MU
  29. ZACHAR Anton (32)              16        30:42,4    16:32,1   14,7   MU
  30. ŠIMKO Miroslav (31)           232        34:13,4    20:03,1   13,1   MU

------------------------------------------------------------------------------
 Veteráni (35 - 49) - 7500m
------------------------------------------------------------------------------
   1. REHORA Radko (35)             278        13:03,1        0,0   34,5  VM1
   2. ŠTVRTECKÝ Jaro (40)            48        13:56,3       53,2   32,3  VM1
   3. STANČÍK Marián (45)            61        14:23,7     1:20,6   31,3  VM1
   4. TOMKA Michal (38)             120        15:09,6     2:06,5   29,7  VM1
   5. SÚLOVSKÝ Martin (39)          248        15:20,9     2:17,8   29,3  VM1
   6. HRADSKÝ Ján (48)              203        15:21,3     2:18,2   29,3  VM1
   7. PRIBIŠ Jozef (35)             180        15:23,4     2:20,3   29,2  VM1
   8. BAŠNÁK Igor (40)              267        15:24,0     2:20,9   29,2  VM1
   9. ŽÁK Róbert (41)                56        15:30,0     2:26,9   29,0  VM1
  10. DINŽÍK Jaroslav (39)           23        16:02,7     2:59,6   28,0  VM1
  11. PERIČKA Roman (49)            206        16:07,6     3:04,5   27,9  VM1
  12. ROZKOŠ Tibor (48)             208        16:10,3     3:07,2   27,8  VM1
  13. SVOBODA Lukáš (41)             55        16:12,4     3:09,3   27,8  VM1
  14. NEMČEK Michal (39)              1        16:32,3     3:29,2   27,2  VM1
  15. BETÁK Matúš (39)              251        16:46,4     3:43,3   26,8  VM1
  16. REPTA Peter (45)               54        16:47,7     3:44,6   26,8  VM1
  17. REPTA Vladislav (43)           90        16:56,6     3:53,5   26,6  VM1
  18. ŠKODÁČEK Dano (49)             22        17:08,4     4:05,3   26,3  VM1
  19. ŠABO Martin (43)              280        17:10,0     4:06,9   26,2  VM1
  20. MICHALKA Daniel (44)          250        17:14,4     4:11,3   26,1  VM1
  21. ONDRAŠKO Miroslav (46)         11        17:15,7     4:12,6   26,1  VM1
  22. CIBULKA Stanislav (39)        220        17:30,0     4:26,9   25,7  VM1
  23. ZÁVODSKÝ Jozef (47)            47        17:43,0     4:39,9   25,4  VM1
  24. ČERNÁK Peter (46)              21        17:44,3     4:41,2   25,4  VM1
  25. KLASOVITÝ Dušan (38)            2        17:56,8     4:53,7   25,1  VM1
  26. FAKO Michal (35)              223        18:12,3     5:09,2   24,7  VM1
  27. DIENEŠ Andrej (37)            238        18:34,0     5:30,9   24,2  VM1
  28. HORKÝ Ľuboš (41)              249        18:57,2     5:54,1   23,7  VM1
  29. JANÁČEK Róbert (43)            43        19:05,0     6:01,9   23,6  VM1
  30. LÍŠKA Pavol (49)               99        19:12,2     6:09,1   23,4  VM1
  31. DUREC Radovan (43)            145        19:26,6     6:23,5   23,1  VM1
  32. SZABO Zoltán (42)             191        19:27,1     6:24,0   23,1  VM1
  33. KRAVÁRIK Ivan (47)            258        19:32,6     6:29,5   23,0  VM1
  34. FIDRICH Tomáš (35)            253        20:12,1     7:09,0   22,3  VM1
  35. SLIACKY Juraj (47)             29        20:20,4     7:17,3   22,1  VM1
  36. KOVÁČ Ľubomír (47)            225        20:26,5     7:23,4   22,0  VM1
  37. ČECH Ivan (39)                204        21:52,2     8:49,1   20,6  VM1
  38. KŇAZSKÝ Vladimír (47)          96        22:39,4     9:36,3   19,9  VM1
  39. CABLK Peter (35)              266        22:48,5     9:45,4   19,7  VM1
  40. KURAČKA Martin (45)            79        22:54,0     9:50,9   19,7  VM1
  41. PÁLENKÁŠ Ivan (42)            157        23:43,1    10:40,0   19,0  VM1
  42. BALÁŽ Pavol (47)              265        25:08,2    12:05,1   17,9  VM1
  43. PAVLÚS Marián (47)             13        26:00,5    12:57,4   17,3  VM1
  44. BOUŠEK Jiří (36)              209        26:17,7    13:14,6   17,1  VM1
  45. KODAJ Jarko (47)              227        28:37,4    15:34,3   15,7  VM1
  46. KIŠOŇ Ivan (42)               198        29:29,3    16:26,2   15,3  VM1
  47. ŠERFEL Radoslav (39)          159        29:55,3    16:52,2   15,0  VM1
  48. ČURKA Tomáš (45)              216        32:52,8    19:49,7   13,7  VM1
  49. CHLEBUŠA Dušan (43)           144        33:29,9    20:26,8   13,4  VM1
  50. ŠKARÍTKA Ľubo (kolobež.) (42) 125        34:32,2    21:29,1   13,0  VM1
  51. ŠTORA Juraj (40)              105        36:58,0    23:54,9   12,2  VM1
  52. MIZERÁK Ondrej (38)           175        37:47,0    24:43,9   11,9  VM1
  53. FOLTÍN Ján (41)                42        47:17,3    34:14,2    9,5  VM1

------------------------------------------------------------------------------
 Veteráni (50 a viac) - 7500m
------------------------------------------------------------------------------
   1. ONDRIS Peter (50)             181        14:45,3        0,0   30,5  VM2
   2. MELEG Richard (50)             84        14:47,8        2,5   30,4  VM2
   3. CHLUBNA Rasťo (52)            186        14:56,1       10,8   30,1  VM2
   4. MICHÁLEK Miroslav (54)        242        15:37,4       52,1   28,8  VM2
   5. MITTÁK Ľubomír (53)           245        15:37,9       52,6   28,8  VM2
   6. HUTYRA Jaroslav (59)           38        16:14,1     1:28,8   27,7  VM2
   7. KAČIC Peter (52)              130        16:33,6     1:48,3   27,2  VM2
   8. STANČÍK Roman (54)            152        16:41,3     1:56,0   27,0  VM2
   9. PRIBIŠ Dušan (52)             151        17:11,3     2:26,0   26,2  VM2
  10. DROBNÝ Braňo (63)              52        17:14,7     2:29,4   26,1  VM2
  11. KELLER Dušan (54)             205        17:14,9     2:29,6   26,1  VM2
  12. ILOVIČNÝ Miro (55)             57        17:16,7     2:31,4   26,0  VM2
  13. MICHÁLEK Ján (62)             241        17:24,0     2:38,7   25,9  VM2
  14. JURÁŠ Pavol st. (68)           51        17:48,0     3:02,7   25,3  VM2
  15. ČERNÁK Ján (60)                44        17:52,0     3:06,7   25,2  VM2
  16. ZÓLSFAY Jaroslav (71)         286        19:18,0     4:32,7   23,3  VM2
  17. KRIŽKA Igor (60)              136        19:18,0     4:32,7   23,3  VM2
  18. ALUŠIC Jaromír (58)           171        19:33,2     4:47,9   23,0  VM2
  19. STAŇO Róbert (52)             178        19:41,8     4:56,5   22,8  VM2
  20. PEKNÍK Pavol (52)             259        20:54,3     6:09,0   21,5  VM2
  21. BARIAK Ján (50)               167        20:57,5     6:12,2   21,5  VM2
  22. KEVICKÝ Laco (53)             109        21:07,4     6:22,1   21,3  VM2
  23. POTÚČEK Štefan (56)           100        21:29,5     6:44,2   20,9  VM2
  24. DUREC Miroslav (68)           143        21:41,9     6:56,6   20,7  VM2
  25. BEBLAVÝ Milan (58)             69        22:07,0     7:21,7   20,3  VM2
  26. ŠTEFULA Ivan (52)             140        22:41,3     7:56,0   19,8  VM2
  27. TOMIS Jiří (73)               282        22:47,0     8:01,7   19,8  VM2
  28. POLÁK Martin (73)             276        23:28,0     8:42,7   19,2  VM2
  29. REZBÁRIK Ľuboš (51)           188        24:41,4     9:56,1   18,2  VM2
  30. FIGURA+ŠTAJGER Miro+Lac (65)   65        24:50,5    10:05,2   18,1  VM2
  31. Kubík Jaroslav (65)            33        27:18,3    12:33,0   16,5  VM2
  32. PARACKA Branislav (70)        138        28:52,7    14:07,4   15,6  VM2
  33. BABIAR Pavol (75)             213        30:41,1    15:55,8   14,7  VM2
  34. HYŽA Jaroslav (81)            185        32:44,2    17:58,9   13,7  VM2
  35. MOCKOVČIAK Milan (70)          39        34:25,9    19:40,6   13,1  VM2

------------------------------------------------------------------------------
 MTB ženy - 9500m
------------------------------------------------------------------------------
   1. HORNIAKOVÁ Barborka (20)      252        38:28,0        0,0   14,8  MZE
   2. DURCOVÁ Tatiana (22)          255        43:15,0     4:47,0   13,2  MZE

------------------------------------------------------------------------------
 MTB muži - 9500m
------------------------------------------------------------------------------
   1. ŠTVRTECKÝ Jaro (40)           182        25:51,3        0,0   22,0  MMU
   2. MIČKA Michal (36)             193        27:07,2     1:15,9   21,0  MMU
   3. SVATÍK Daniš (26)             129        27:15,1     1:23,8   20,9  MMU
   4. HORNIAK Matej (19)            256        27:50,0     1:58,7   20,5  MMU
   5. MALEČKA Ivan (33)             235        28:39,8     2:48,5   19,9  MMU
   6. DUREC Miroslav (32)            25        29:33,1     3:41,8   19,3  MMU
   7. DRŽÍK Michal (28)              26        29:53,9     4:02,6   19,1  MMU
   8. KRIHO Marián (43)             170        30:05,3     4:14,0   18,9  MMU
   9. JURÁŠ Pavol ml. (40)           50        30:17,1     4:25,8   18,8  MMU
  10. MIHÁLIK Jakub (17)             73        30:29,7     4:38,4   18,7  MMU
  11. ŠVANCARA Ivan (33)             89        30:46,7     4:55,4   18,5  MMU
  12. ŠVANCARA Martin (32)           49        31:10,3     5:19,0   18,3  MMU
  13. KONEČNÝ Ján (40)               24        31:10,5     5:19,2   18,3  MMU
  14. KOLEŇÁK Marcel (24)            58        32:37,0     6:45,7   17,5  MMU
  15. KOVÁČ Ľubomír (19)             10        32:37,0     6:45,7   17,5  MMU
  16. SUCHÝ Jozef (47)               72        32:42,2     6:50,9   17,4  MMU
  17. HORNIAK Pavol (53)            254        33:06,0     7:14,7   17,2  MMU
  18. NEMČEK Michal (39)            173        33:43,8     7:52,5   16,9  MMU
  19. KVASNICA Daniel (37)           76        33:47,2     7:55,9   16,9  MMU
  20. MARUŠKA Michal (47)           200        34:48,1     8:56,8   16,4  MMU
  21. SVATÍK Ľubor (47)             127        34:55,9     9:04,6   16,3  MMU
  22. MIHÁLIK Richard (47)           71        35:10,1     9:18,8   16,2  MMU
  23. GÁLA Ladislav (36)            132        35:22,3     9:31,0   16,1  MMU
  24. ONDRAŠKO Miroslav (46)        190        35:27,0     9:35,7   16,1  MMU
  25. NEZNÁMY Ľubomír (39)           63        35:27,9     9:36,6   16,1  MMU
  26. TRESKOŇ Patrik (19)           116        35:29,2     9:37,9   16,1  MMU
  27. ŽABKA Oliver (24)             284        36:50,0    10:58,7   15,5  MMU
  28. NIKODÉM Cyril (23)            119        36:53,6    11:02,3   15,4  MMU
  29. PETRÁŠ Stano (53)             131        37:37,8    11:46,5   15,1  MMU
  30. PRASLIČKA Milan (48)          239        38:24,0    12:32,7   14,8  MMU
  31. SZABO Tomáš (15)                4        38:29,6    12:38,3   14,8  MMU
  32. KANSKÝ Miroslav (67)          268        38:56,0    13:04,7   14,6  MMU
  33. SZABO Zoltán (42)               3        39:02,0    13:10,7   14,6  MMU
  34. ZRÍNI Michal (41)             115        39:18,4    13:27,1   14,5  MMU
  35. NEČAS Ján (43)                281        39:26,0    13:34,7   14,5  MMU
  36. BUNČIAK Samuel (21)           118        40:12,2    14:20,9   14,2  MMU
  37. PAVLÍK Róbert (38)            163        40:17,0    14:25,7   14,1  MMU
  38. ALBERT František (45)           7        41:27,7    15:36,4   13,7  MMU
  39. KUBA Stanislav (20)           117        41:31,5    15:40,2   13,7  MMU
  40. OBUCH Michal (35)               9        41:39,5    15:48,2   13,7  MMU
  41. BLAŽEK Ľubo (26)              168        42:10,0    16:18,7   13,5  MMU
  42. VÁŽAN Juraj (35)              172        42:19,3    16:28,0   13,5  MMU
  43. LUDVIG Alex (17)              177        42:38,1    16:46,8   13,4  MMU
  44. SÚKUP Jakub (26)              257        43:30,0    17:38,7   13,1  MMU
  45. SÚKUP Jaroslav (33)           149        43:35,1    17:43,8   13,1  MMU
  46. BURÍK Zdeno (39)              162        44:08,4    18:17,1   12,9  MMU
  47. STANĚK Viktor (9)             133        45:06,8    19:15,5   12,6  MMU
  48. KOVÁR Vlastimil (60)          183        45:17,3    19:26,0   12,6  MMU
  49. BUBNIAK Patrik (21)           134        46:21,3    20:30,0   12,3  MMU
  50. PODMAJERSKÝ Pavol (66)        243        46:35,0    20:43,7   12,2  MMU
  51. KODAJ Ján (49)                269        46:51,0    20:59,7   12,2  MMU
  52. VÁLKA Milan (47)                6        48:28,0    22:36,7   11,8  MMU
  53. DUGA Martin (33)              219        49:05,0    23:13,7   11,6  MMU
  54. ŠTEFÁNIK Radoslav (22)        147        50:40,6    24:49,3   11,2  MMU
  55. Mockovčiak Ľubomír (53)       222        51:22,0    25:30,7   11,1  MMU
  56. MOZOLÁK Viliam (45)           154        52:32,8    26:41,5   10,8  MMU
  57. MOZOLÁK David (11)            153        53:02,8    27:11,5   10,7  MMU
  58. CIGÁNEK Ján (48)              236        53:33,0    27:41,7   10,6  MMU
  59. PISAROVIČ Erik (39)           275      1:10:29,0    44:37,7    8,1  MMU
  60. BARTOŠ Jozef (49)             274      1:10:59,0    45:07,7    8,0  MMU
  61. VALLA Ľubomír (49)            270      1:12:59,0    47:07,7    7,8  MMU
------------------------------------------------------------------------------





Šárku slivkovú 2022 (35. ročník) sponzorovali:

Mesto Myjava                        Lucka minerálne vody
Správa majetku mesta Myjava         Moja Slovakia
Obec Stará Myjava                   Gestor H Stará Turá
NAD RESS                            Kúpeľne - svietidlá Myjava
MPL stavebniny                      Cyklocentrum Cambel
PFS, a.s. Brezová pod Bradlom       Pragmasys
Lesjöfors Myjava                    Movies bar Myjava
Stavebniny Bauco Myjava             Fitness centrum Gold Gym
Samtek kúpeľnové štúdio Myjava      MYPRINT
MY Bikes                            Herbex Hrašné
PLAST PACK, s.r.o.                  World Wine gallery Myjava
22 bikes                            My Power Kids
OK AUTO Myjava                      Stredná priemyselná škola Myjava
Nemosoft Myjava                     Tesa servis Myjava
Stas Myjava                         MTBIKER
Tubex Myjava                        Dia Slovensko
MY KANAL Turá Lúka                  Skiland Stará Myjava
CEP Scherdel Pružiny Myjava         Chlebík transport
CTM                                 N-GROUP Myjava  
Reštaurácia na plavárni             PCI Für Bau-Profis
Stone industry s.r.o.               Auto Malek  
TVINMIRO                            FLORA SERVIS GROUP s.r.o.
drmobile.sk                         Pezinská pivnica Myjava
GALAXI Myjava                       Majo a Juro Kdesi v lesi 
FRESH potraviny Myjava              MY TAXI ZÁHRADA 
Lekáreň BENE TE Trenčín             ELI PLUS s.r.o.
Tesco Myjava                        JKLT SLOVAKIA Myjava
Dintech                             i-rock Ľubo Caltík

Kompletné výsledky všetkých ročníkov nájdete na: www.chirasys.sk/sarka
Hlavná stránka | 2021| Na stiahnutie |